Widal.plKamil GlikZaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Co na to reszta drużyny?

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Co na to reszta drużyny?

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Co na to reszta drużyny?
Foto: instagram.com/kamilglik25

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Piłkarz postanowił zabrać głos po wczorajszym meczu z Holandią.

Nie da się ukryć, że wypowiedź sportowca bardzo zaskoczyła kibiców. Obrońca w swoim wpisie zwrócił się bowiem do Jerzego Brzęczka.

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku.

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Wczorajszy dzień nie był najszczęśliwszy zarówno dla reprezentacji Polski jak i dla kibiców. Po dwóch golach już wszystko było jasne. Podopieczni Jerzego Brzęczka niestety zeszli do szatni ze spuszczonymi głowami.

Po zakończonym meczu dziennikarze w szczególny sposób zainteresowali się piłkarzami i ich opinia na temat wydarzeń. Oczekiwali bowiem na kolejne ciekawe wypowiedzi piłkarzy.

Glik przed kamerami TVP Sport podsumował wczorajszy mecz z Holandią. Piłkarz przyznał, że zarówno on, jak i jego koledzy chcieli pokazać się z lepszej strony niż na meczu z Włochami.

Z wyniku nie możemy być zadowoleni. Bardzo chcieliśmy zmazać plamę z meczu z Włochami – powiedział.

Mężczyzna odniósł się też do sytuacji wewnątrz zespołu oraz stosunków zespołu z trenerem Jerzym Brzęczkiem.

Jeśli chodzi o szatnię i drużynę wszystko jest w najlepszym porządku. Nigdy nie grałem przeciwko żadnemu trenerowi. Nasze zaufanie do trenera jest stuprocentowe – dodał Kamil Glik.

Kibice okazali wsparcie

Po zaskakującej wypowiedzi sportowca, Internauci także postanowili zabrać głos w sprawie.

Zdejmijmy z tych chłopaków presję wyniku.. Wymagacie cudów od przeciętnych piłkarzy… Włochy, Holandia, Hiszpania, Portugalia Francja, Belgia to nie nasz poziom… Wymagajmy tyle ile daje ekstraklasa…” – napisał jeden z internautów.

Każdy się boi o miejsce w kadrze i nikt się nie odważy powiedzieć, jak jest – uważa z kolei inny z internautów.

Zobacz także na Widal.pl

Godziny dla seniorów pozostaną z nami na dłużej. Rząd nie planuje ich zlikwidować

Godziny dla seniorów pozostaną z nami na dłużej. Polscy seniorzy już od dłuższego czasu maja do swojej dyspozycji czas na robienie zakupów między godzina 10 a 12 codziennie. Mają pierwszeństwo i wyłączność na zakupy między innymi w sklepach spożywczych, aptekach, drogeriach czy na poczcie.

Szpital w Poznaniu okrzyknięty mianem umieralni? Pacjenci bez opieki zostają na oddziałach w nocy. Co jeszcze kryją szpitalne mury?

Szpital w Poznaniu okrzyknięty mianem umieralni. W poniedziałek wyemitowany został program TVN “Uwaga!”. Poruszony został w nim temat sytuacji panującej w Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu.

Ksiądz Influencer porównał kobiety do brudnej szklanki! W Internecie zawrzało

Ksiądz Influencer porównał kobiety do brudnej szklanki! Nagranie, które ksiądz zamieścił na swoim TikToku oburzyło Internautów. Duchowny w swojej wypowiedzi stwierdził, że kobiety, które uprawiają seks przed ślubem są jak brudne szklanki. Po kilku dniach nagranie zniknęło z profilu księdza. W Internecie jednak nic nie ginie na zawsze.