Widal.plAndrzej DudaZaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta RP: kto odmówił przyjścia?

Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta RP: kto odmówił przyjścia?

Już 6 sierpnia odbędzie się zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta RP na kolejną kadencję. Kancelaria Prezydenta rozesłała zaproszenia na tę uroczystość. Kto odmówił obecności?

Andrzej Duda został prezydentem RP na drugą kadencję po zwycięstwie w II turze wyborów, która odbyła się 12 lipca. Duda pokonał w niej kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego, uzyskawszy 51,03 procent głosów.

Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta RP: kto odmówił przyjścia?

Teraz szykuje się uroczystość zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na drugą kadencję urzędowania jako głowy państwa. Kto świadomie nie będzie brał udziału w tej ceremonii?

Udział w zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy odmówili byli prezydenci – Bronisław Komorowski i Lech Wałęsa oraz byli ministrowie spraw zagranicznych – Włodzimierz Cimoszewicz i Radosław Sikorski. Oni świadomie i z własnej woli nie chcą brać udziału w zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na prezydenta RP.

Udział w ceremonii potwierdzili natomiast szef Platformy Obywatelskiej Borys Budka oraz marszałek senatu Tomasz Grodzki. Szef PO przyznał, że weźmie udział w ceremonii z szacunku do urzędu prezydenta i wyborców Andrzeja Dudy. Sam jednak twierdzi, że Andrzej Duda wygrał w nieuczciwych wyborach i swojego zdania nie ma zamiaru zmieniać.

Co także na WIDAL.PL?

Uprawiali seks na wieży widokowej. Wyciekły nagrania!

Seks na wieży widokowej jest na ustach wszystkich mieszkańców Świętna i nie tylko. Kamery umieszczone na tej atrakcji turystycznej uwieczniły baraszkujące dwie pary. Nie były razem, ale równie lubią uprawiać miłość w nietypowych miejscach.

Mężczyzna zabił 4-miesięczne dziecko. Powód jest nieprawdopodobny

Mężczyzna zabił 4-miesięczne dziecko. Powód, dla którego mężczyzna zabił chłopca jest nieprawdopodobny. 33-latek wpadł w szał i skatował dziecko.

Ojciec Małgorzaty Rozenek zabrał głos w kwestii podejścia do wychowania wnuków. Czy popiera córkę?

Ojciec Małgorzaty Rozenek zabrał głos w kwestii wychowania wnuków. Najpopularniejsza para celebrytów Małgorzata Rozenek- Majdan i Radosław Majdan nie schodzą z ust Polaków.