Widal.plGwiazdyWyróżnienie dla Polaka w MMA! Przegrał trzy walki z rzędu, a wystąpi tuż przed McGregorem!

Wyróżnienie dla Polaka w MMA! Przegrał trzy walki z rzędu, a wystąpi tuż przed McGregorem!

Wielkie wyróżnienie dla Polaka w światowym MMA! Nasz rodak występujący w wadze półciężkiej UFC został wyróżniony i jego najbliższa walka będzie bardzo wysoko eksponowana podczas pierwszej numerowanej gali amerykańskiego giganta w nowym 2021 roku.

Chodzi o pojedynek Marcina Prachnio, który zmierzy się z Khalilem Rountree na gali UFC 257. Ta odbędzie się już 23 stycznia 2021 roku w Las Vegas.

Wyróżnienie dla Polaka w MMA! Przegrał trzy walki z rzędu, a wystąpi tuż przed McGregorem!

Według aktualnej rozpiski wydarzenia, walka Rountree vs Prachnio będzie trzecią najważniejszą walką całej gali! Nad starciem z udziałem Polaka znajdują się tylko pojedynek pań Jessica Eye vs Joanne Calderwood oraz sama walka wieczoru – Dustin Poirier vs Conor McGregor 2:

Brak opisu.

Tak wysoka pozycja walki Marcina Prachnio może zaskakiwać, bowiem Polak w oktagonie UFC stoczył jak dotąd trzy pojedynki i wszystkie z nich przegrał w pierwszej rundzie. Lepsi od Prachnio okazywali się Sam Alvey, Magomed Ankalaev oraz Mike Rodriguez.

Jego rywal, Khalil Rountree także powraca do oktagonu po porażce. We wrześniu 2019 roku przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Ionem Cutelabą. Amerykanin od tamtej pory nie walczył.

Co także na WIDAL.PL?

Koszty pogrzebu w Polsce stale rosną. Rodziny nie mają pieniędzy na pochówek bliskich

Koszty pogrzebu w Polsce stale rosną. Jednak od ponad 9 la nie było żadnej zmiany odnośnie zasiłku. Skąd więc obywatele mają wziąć na raz więcej gotówki aby móc godnie pochować bliskich.

Walki na gołe pięści. Sportowiec pokonał chuligana z Torunia

Przedwczoraj odbyły się walki na gołe pięści. Impreza nazwana GROMDA 3, którą organizuję Mariusz Grabowski z synem Marcelem i Mateusz Borek ponownie przykuła uwagę wielu kibiców sportów walki w Polsce.

Szczepienia na COVID-19. Premier: Ja się zaszczepię!

Szczepienia na COVID-19 to temat kontrowersyjny i dzielący polskie społeczeństwo. Bardzo dużo jest zwolenników szczepionki przeciw COVID-19, ale w naszym kraju słuchać także równie dużo głosów krytycznych.