Widal.plSpołeczeństwoWypadek w Tatrach! Kolejna tragedia, kobieta spadła ze Świnickiej Przełęczy

Wypadek w Tatrach! Kolejna tragedia, kobieta spadła ze Świnickiej Przełęczy

Wypadek w Tatrach! Polskie góry są urokliwe i zachęcające do wędrówek, ale mają one też tę drugą, przerażającą naturę. Otóż bardzo łatwo o tragedię. Zwłaszcza na dużych wysokościach i wymagających szlakach.

Taka ponownie wydarzyła się dzisiaj. Pewna kobieta spadła z dużej wysokości w przepaść. Turyści, którzy dostrzegli kobietę wezwali TOPR.

Wypadek w Tatrach! Kolejna tragedia, tym razem kobieta spadła ze Świnickiej Przełęczy

Tym razem tragedia rozegrała się w rejonie Świnickiej Przełęczy. Tam kobieta w sobotnie popołudnie spadła w przepaść. Świadkowie wydarzenia natychmiast powiadomili tatrzańskie służby ratunkowe.

Śmigłowiec TOPR-u zjawił się na miejsce. Kobieta była nieprzytomna, ale żyje. Doznała urazu głowy. Ratownicy zabrali ją na pokład śmigłowca i przetransportowali do szpitala w Nowym Targu.

Jest to kolejna tragedia w Tatrach w ostatnich dniach. Otóż wczoraj, 24 lipca w rejonie Niebieskiej Turni zginął młody mężczyzna. Spadł on z dużej wysokości, ale nie miał tyle szczęścia co kobieta ze Świnickiej Przełęczy.

Z tego miejsca apelujemy – w Tatrach zachowajcie ostrożność i miejsce respekt do gór!

Co także na WIDAL.PL?

Ryzyko śmierci na COVID-19 wzrasta, gdy borykasz się z tym problemem!

Ryzyko śmierci na COVID-19 wzrasta, gdy borykasz się z tym konkretnym problemem. A zaznaczyć trzeba, że jest to dolegliwość powszechna, z którą ludzkość coraz trudniej sobie radzi.

Jacek Kurski ponownie prezesem TVP! Zastąpi Macieja Łopińskiego, ale na nowych warunkach?

Jacek Kurski ponownie został prezesem TVP! Zastąpi na tym stanowisku Macieja Łopińskiego, który aktualnie przebywa na urlopie. Będzie jednak działał na nowych warunkach.

Znajomy rodziny podpalił dom wyremontowany w programie “Nasz nowy dom”

Znajomy rodziny podpalił dom wyremontowany w programie “Nasz nowy dom”. Pani Beata mieszkanka Antonina oraz jej dwóch synów stracili dom w wyniku pożaru, który miał miejsce w zeszły weekend.