Widal.plSpołeczeństwoWstrząsające skutki picia alkoholu. Kompletnie pijana matka odcięła dziecku palec za pomocą nożyczek!

Wstrząsające skutki picia alkoholu. Kompletnie pijana matka odcięła dziecku palec za pomocą nożyczek!

Wstrząsające skutki picia alkoholu. Matka odcięła dziecku palec za pomocą nożyczek podczas trwania mocno zakrapianej imprezy.

Ofiarą własnej matki został 4-letni chłopiec. W sieci pojawiły się informacje odnośnie przebiegu wydarzeń. Jak doszło do tragedii?

Wstrząsające skutki picia alkoholu

Wstrząsające skutki picia alkoholu. To co wydarzyło się podczas libacji alkoholowej przechodzi wszelkie wyobrażenia. Jak wynika z informacji przekazanych przez  TVN24 będąca pod wpływem alkoholu kobieta, odcięła swojemu synowi palec. Zrobiła to ponieważ dziecko niechcący przytrzasnął go sobie tapczanem. Palec odcięła używając zwykłych, domowych nożyczek. W momencie okaleczenia dziecka, kobieta była całkowicie pijana.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie. Mimo, że jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo to do końca życia będzie okaleczony. Oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, podkom. Krzysztof Wojsznarowicz, w wywiadzie udzielonym dla „Głosu Szczecińskiego” powiedział:

Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia w nocy z czwartku na piątek (…) Czteroletni chłopiec został ranny, jego matka była w stanie nietrzeźwości. Pod nadzorem prokuratury prowadzimy postępowanie mające na celu wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Nożyczkami odcięła dziecku palec

Matka chłopca została przebadana. Okazało się, że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Kobieta miała aż 2 promile alkoholu we krwi. Sprawą zajęła się prokuratura. Ustalane będzie czy był to nieszczęśliwy wypadek czy też kobieta działała umyślnie. Ewa Obarek z prokuratury w Szczecinie powiedziała:

Prokurator oceni, czy to było celowe działanie, nieszczęśliwy wypadek, czy zaniechanie.

Co więcej śledczy zajmą się także ustaleniem czy 4-latek oraz jego rodzeństwo mogą liczyć na odpowiednią opiekę ze strony rodziny. Jest już także wniosek aby sąd przyznał rodzinnego kuratora. Sąsiedzi rodziny nadal nie mogą uwierzyć, jak to możliwe, że doszło do tak skandalicznego incydentu. Jeden z sąsiadów mówił w wywiadzie dla Polsat News:

To nieludzkie, jak można takiemu małemu dziecku zrobić krzywdę.

Co ciekawe do tej pory rodzina nie miała żadnych problemów z prawem. Opieka społeczna także nie wykazywała zainteresowania rodziną. Anita Ukleja, kierownik Gminnego ośrodka Pomocy Społecznej w Dolicach, cytowana przez Gazetę.pl powiedziała:

Sąsiedzi ani mieszkańcy Dobropola nie zgłaszali, że matka nadużywa alkoholu, albo że jest jakieś niebezpieczeństwo dla dziecka.

Zobacz także na Widal.pl

Robert Makłowicz nosi bransoletkę z wymownym napisem. Mężczyzna uderza nią w PiS

Robert Makłowicz nosi bransoletkę z wymownym napisem. Internauci od razu zauważyli, popularne w ostatnim czasie hasło zamieszczone na ręku mężczyzny. Podróżnik podczas swojego spotkania politykiem nie krył swojej biżuterii. W sieci od razu pojawiły się dociekania i informacje odnośnie tego co na niej jest napisane.

Gabriel Seweryn z “Królowych życia” ma nowego partnera. Co było przyczyną zakończenia związku z Rafałem?

Gabriel Seweryn z “Królowych życia” ma nowego partnera. Taką informacje zamieścił sam Gabriel w nocy z poniedziałku na wtorek za pośrednictwem nagrania. Jest na nim ze swoim nowym partnerem. Na nagraniu wyraźnie mówi, że zakończył już relacje ze swym ekranowym partnerem.

Internauta postawił aż 108 kuponów Lotto! Jakie są jego szanse na wygraną?

Internauta postawił aż 108 kuponów Lotto! W poniedziałek na portalu Wykop.pl pojawił się wpis, który od samego początku wzbudził ogromne zainteresowanie internautów. Jeden z użytkowników postawił 108 kuponów Lotto. W Internecie coraz popularniejsze są filmiki ze zjawiskiem “hurtowego” kupowania kuponów w grach losowych