Widal.plUncategorizedWładysław Kosiniak-Kamysz pracuje jako wolontariusz na krakowskim SORze! Zajmuje się pacjentami covidowymi

Władysław Kosiniak-Kamysz pracuje jako wolontariusz na krakowskim SORze! Zajmuje się pacjentami covidowymi

Władysław Kosiniak-Kamysz pracuje jako wolontariusz na krakowskim SORze! Jak się okazuje w jednym ze szpitali w Krakowie możemy spotkać polityka w całkowicie innej roli. Nie jest tajemnicą, że Władysław Kosiniak-Kamysz z wykształcenia jest lekarzem.

W związku z tym zaczął pracować jako wolontariusz w Szpitalu Dietla na ul. Skarbowej w Krakowie. Takiego lekarza na izbie z pewnością żaden z pacjentów się nie spodziewał.

Władysław Kosiniak-Kamysz pracuje jako wolontariusz na krakowskim SORze!

Władysław Kosiniak-Kamysz pracuje jako wolontariusz na krakowskim SORze! Takie informacje przekazała jedna z pacjentek. W Internecie krąży także zdjęcie polityka wykonane we wtorek, 6 kwietnia 2021 roku na izbie y przyjęć szpitala w Dietla w Krakowie.

Jak wiemy lider Polskiego Stronnictwa Ludowego z zawodu jest lekarzem. Władysław Kosiniak- Kamysz zajmuje się badaniem pacjentów a także wykonywaniem wymazów pod kątem Covid-19. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez RMF FM polityk jest wolontariuszem od kilkunastu dni.

Wszystkie ręce na pokład?

Sytuacja w kraju jest bardzo trudna. W związku z tym wciąż potrzebne są ręce do pracy. Nic więc dziwnego, że nawet politycy angażują się w prace w swoim “wyuczonym” zawodzie. Jak się okazuje Władysław Kosiniak-Kamysz robił specjalizację z chorób wewnętrznych., natomiast później zajął się polityką.

Mimo, że polityk nie pracował przez ostatni czas w zawodzie to teraz zdecydował się to zmienić. CO więcej okazuje się, że Kosiniak-Kamysz dyżurował m.in. w święta.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Odwiedziny rodziny w Wielkanoc- można czy nie można?

Odwiedziny rodziny w Wielkanoc to zwyczaj, który praktykuje wiele Polaków. W tym roku jednak sytuacja nie jest taka łatwa. Najnowsze obostrzenia także nie ułatwiają tego aby w rodzinnym gronie spędzić święta i odwiedzać najbliższych.

Miliardy rubli wydane na ochronę Putina przed koronawirusem! Kreml nie oszczędza na ochronie Głowy Państwa

Miliardy rubli wydane na ochronę Putina przed koronawirusem. Władze Rosji nie oszczędzają na ochronie prezydenta. Ogromne kwoty pieniędzy zostały wydane na system obserwacji i kwarantanny osób, które kontaktowały się z Władimirem Putinem.