Widal.plPolitykaWiemy kto zastąpi Jarosława Kaczyńskiego! Wkrótce nowy prezes PiS!

Wiemy kto zastąpi Jarosława Kaczyńskiego! Wkrótce nowy prezes PiS!

Wiemy kto zastąpi Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku prezesa Prawa i Sprawiedliwości! Nowego lidera obozu rządzącego mamy poznać podczas jesiennych wewnętrznych wyborów w partii.

Informację o nowym liderze Prawa i Sprawiedliwości przekazał dziennik Super Express. Według informacji periodyku, już jesienią dojdzie do najgłośniejszej zmiany ostatnich lat w polskiej polityce.

Wiemy kto zastąpi Jarosława Kaczyńskiego! Wkrótce nowy prezes PiS!

We wrześniu lub październiku w wewnętrznych wyborach na lidera Prawa i Sprawiedliwości ma zwyciężyć Mateusz Morawiecki. Obecny premier ma zastąpić Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Podobno sam Kaczyński już namaścił Morawieckiego swoim następcą. Najistotniejszym powodem takiej decyzji obecnego prezesa PiS jest ogromne zaufanie, jakie żywi do obecnego premiera. Ponadto, Mateusz Morawiecki ma być gwarantem aktualnej polityki PiS i zachowania twardego elektoratu.

Zanim jednak do tego dojdzie, Prawo i Sprawiedliwość ma przed sobą wybory prezydenckie. W nich kandyduje aktualny prezydent Andrzej Duda. Jego poparcie – według licznych sondaży – jednak spada, a na największego konkurenta wyrasta Rafał Trzaskowski. Wybory prezydenckie odbędą się już w najbliższą niedzielę 28 czerwca.

Zmiana na stanowisku prezesa PiS ma nastąpić niezależnie od wyniku wyborów na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Co także na WIDAL.PL?

To będzie wielkie wydarzenie. Znany raper Popek zawalczy w FAME MMA!

Popek stał się bohaterem wielkiego transferu do FAME MMA! Do polskiej organizacji walk freak fight dołączył jeden z najbardziej znanych polskich raperów. Paweł Mikołajuw był związany do tej pory z największą organizacją MMA w Polsce – KSW.

Były fryzjer Andrzeja Dudy brutalnie pobity! Znamy go z TTV

Jacek Szawioła znany jest głównie jako uczestnik popularnego programu “Googlebox. Przed telewizorem”. Z zawodu jest fryzjerem, jego klientem przez kilka lat był nawet prezydent Andrzej Duda. Celebryta prowadzi też na bieżąco swój profil na Instagramie.

Wpadka Trzaskowskiego. Nie pamięta za czym głosował?

Wpadka Trzaskowskiego obiegła media w Polsce. Prezydent Warszawy był w piątek w Bydgoszczy. Złożył tam deklarację ws. wieku emerytalnego. – Uczymy się, słuchamy Polek i Polaków i dzisiaj te decyzje, kto i jak długo chce pracować musimy pozostawić w rękach obywateli – oświadczył.