Widal.plBlanka LipińskaWielki sukces „365 dni”. 4 miejsce na ogólnoświatowym rankingu!

Wielki sukces „365 dni”. 4 miejsce na ogólnoświatowym rankingu!

Wielki sukces „365 dni”. 4 miejsce na ogólnoświatowym rankingu!
Foto: screen/instagram.com/blanka_lipinska/?hl=pl

Wielki sukces „365 dni” . Kariera Blanki Lipińskiej w polskim show biznesie rozpoczęła się dzięki napisaniu i wydaniu powieści pod tytułem “365 dni”. Sukces książki sprawił, że wkrótce powstała jej filmowa adaptacja. Produkcja z czasem trafiła na platformę Netflix i stała się dostępna dla ludzi na całym świecie, co też było wielkim marzeniem autorki.

 Jednak o pisarce nie było głośno tylko z powodu wydanej powieści. Blanka pojawiła się również w wielu programach telewizyjnych oraz media wrzały na temat jej związku z Baronem. Blanka też została owiana złą sławą przez jej liczne wypowiedzi na temat feminizmu, które spowodowały falę hejtu na autorkę.

Wielki sukces „365 dni” mino, że film się nie przyjął

Wielki sukces „365 dni” nie był od początku oczywisty. Krytycy oraz widzowie nie pozostawili na filmie z udziałem przystojnego aktora Michele Morrone suchej nitki. Głośno mówiło się zwłaszcza o społecznej szkodliwości produkcji jako fantazji o nadużyciu seksualnym oraz przetrzymywaniu ludzi wbrew woli.

Mimo fali krytyki film na motywach powieści Blanki Lipińskiej odnotował w sieci zaskakująco wysoką oglądalność, co pisarka uczciła nawet obiadem.

Kolejny sukces polskiej pisarki

W środę Lipińska postanowiła podzielić się ze swoimi odbiorcami na różnych portalach społecznościowych kolejnym sukcesem kontrowersyjnego filmu o historii Laury i przystojnego Włocha o imieniu Massimo. Okazuje się, że produkcji przypadło zaszczytne miejsce w rankingu najpopularniejszych haseł wyszukiwanych w Google.

Wiecie co to? To ogólnoświatowy ranking Google za 2020 rok. W tym przypadku najczęściej wyszukiwane filmy. Widzicie, kto jest na 4. miejscu na świecie? Owszem. Sorry

Film na motywach bestselerowej powieści Blanki Lipińskiej uplasował się tuż za podium zestawienia, popularnością w sieci ustępując takim produkcjom jak hit Marvela Czarna Pantera oraz uznany przez krytyków 1917. Na szczycie listy najczęściej wyszukiwanych filmów znalazł się natomiast głośny Parasite w reżyseri Bong Joon-ho, który w ubiegłym roku podczas ceremonii rozdania Oscarów zgarnął cztery statuetki w najważniejszych kategoriach – w tym dla najlepszego filmu, scenariusza oraz reżysera.

Zobacz także na widal.pl:

Przejechał człowieka na podjeździe do posesji! Nie widział go, bo ten… leżał!

Według ustaleń policji, 45-letni kierowca wjeżdżał do swojego domu samochodem osobowym marki Audi. Na podjeździe przed bramą przejechał jednak mężczyznę, który leżał tam nieprzytomny. Kierowca tłumaczył się, że nie widział, żeby ktokolwiek leżał na ziemi i narażał się na przejechanie.

Rydzyk żali się na brak pieniędzy. PiS nie okazał mu obiecanego wsparcia

Rydzyk żali się na brak pieniędzy. W tym roku miała miejsce już 29 rocznica powstania Radia Maryja. W związku z tym w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II obywały się uroczystości. Jak wiemy w dobie panującego koronawirusa także te uroczystości musiały być dużo skromniejsze niż zazwyczaj.

Polska manipuluje danymi o COVID-19? Szokująca teoria polityka KO!

Czy Polska manipuluje danymi o COVID-19? Pandemia w naszym kraju wydaje się być wyhamowywana, bowiem nie notujemy już tak dużych wzrostów zachorowań. Czy jednak na pewno dane podawane przez Ministerstwo Zdrowia są prawdziwe? Swoją szokującą teorię na ten temat podał polityk Koalicji Obywatelskiej Cezary Tomczyk. Zasugerował on, że w Unii Europejskiej nikt już nie traktuje poważnie polskich danych o COVID-19.