Widal.plGwiazdyViola Kołakowska wróży Bidenowi więzienie. Co Prezydent Stanów Zjednoczonych ma na sumieniu?

Viola Kołakowska wróży Bidenowi więzienie. Co Prezydent Stanów Zjednoczonych ma na sumieniu?

Viola Kołakowska wróży Bidenowi więzienie. Co Prezydent Stanów Zjednoczonych ma na sumieniu?
Foto: Screen/ instagram.com/violkakolakowska

Viola Kołakowska wróży Bidenowi więzienie. To nie pierwszy raz kiedy wypowiedź kobiety zaskoczyła internautów.

Tym razem na Instagramie Mai Ostaszewskiej postanowiła, podzielić się swoimi przemyśleniami. Ostrzega także wszystkich zwolenników Bidena.

Viola Kołakowska wciąż zaskakuje

Viola Kołakowska od pewnego czasu przeżywa kolejną fale popularności. Od dawna także kobieta dzieli się ze swoimi fanami i nie tylko swoimi teoriami spiskowymi.

Początkowo celebrytka skupiała się tylko na udowodnieniu faktu, że koronawirus wcale nie istnieje i że jest to spisek rządzących. Teraz postanowiła zająć się także sprawami politycznymi. Kobieta nie jest odosobniona w przypuszczeniach, że wybory w stanach mają drugie dno. Również fani Trumpa uważają, że wybory zostały sfałszowane.

Czy Biden faktycznie trafi do więzienia?

Jak się okazało Viola Kołakowska nie ma dobrych przypuszczeń względem nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz wiceprezydenta-elekta Kamali Harrisa. 

Celebrytka na Instagramie Mai Ostaszewskiej postanowiła wyrazić swoją opinię. Zrobiła to pod postem, na którym aktorka wyraziła swoje zadowolenie z faktu wygranej Bidena.

Kołakowska napisała:

[Biden i Harris] zasiądą, ale za kratkami… Kup popcorn, zasiądź w fotelu i oglądaj. Będzie się działo. Prawda w końcu wyjdzie, nas uwolni z tych syfiastych energii. Reszta kompletnie nieświadoma, będą zbierać szczęki z podłogi.

Viola postanowiła także skomentować post innej kobiety, która nie rozumie zachwytów Polaków nad Stanami Zjednoczonymi Ameryki. Jak napisała:

U nas “gwiazdy” zwariowały, proszę Pani. Wszyscy śpią, jakby ich ktoś zahipnotyzował. To jest jakaś zbiorowa hipnoza, ale spokojnie, dostaną takiego strzała, że będą musieli się obudzić.

Zobacz także na Widal.pl

Norek z Miodowych lat ma koronawirusa! Przejmujący film aktora

Artur Barciś, czyli słynny Tadeusz Norek z Miodowych lat ma koronawirusa. Aktor przechodzi chorobę objawowo i walczy ze śmiertelnym wirusem całymi siłami.

Wiceminister zdrowia zrezygnowała ze stanowiska. Jaki był powód odejścia Józefy Szczurek-Żelazko?

Wiceminister zdrowia zrezygnowała ze stanowiska. To już kolejna osoba, która w ostatnim czasie pożegnała się z Ministerstwem Zdrowia. Józefa Szczurek-Żelazko w czwartek poinformowała, że złożyła rezygnację z funkcji sekretarza stanu.