Widal.plSpołeczeństwoUkrywała się 15 lat przed sprawiedliwością. Wpadła pod Kozienicami

Ukrywała się 15 lat przed sprawiedliwością. Wpadła pod Kozienicami

Kobieta ukrywała się 15 lat przed wymiarem sprawiedliwości. Kozieniccy funkcjonariusze w końcu zatrzymali ją. Totalnie się tego nie spodziewała. Nie stawiała oporu.

63-latka z powiatu kozienickiego modyfikowała swój wygląd. Często zmieniała miejsca zamieszkania, zarówno zagranicą jak i w Polsce.

Ukrywała się 15 lat przed sprawiedliwością

Policjanci z Kozienic po wielu latach trafili na trop mieszkanki powiatu kozienickiego, która ukrywała się od niemal 15 lat. Sprytna obecnie 63-latak przez ten czas zmieniała swój wygląd oraz miejsce pobytu. Część tego czasu spędziła w województwie mazowieckim, ale mieszkała również w innym kraju w Europie.

Była podejrzana o oszustwa. W związku z tym, że kobieta nie stawiała się na wezwania, a miejsce jej pobytu nie było wcześniej znane, postanowiono zastosować wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania i zarządzono poszukiwania listem gończym.

Kobieta w końcu została złapana

W dniu wczorajszym na terenie powiatu kozienickiego wpadła w ręce mundurowych. Dzisiaj została przewieziona do aresztu, gdzie spędzi prawdopodobnie kolejne trzy miesiące.

Zatrzymanie 63-letniej oszustki było możliwe dzięki najnowszym technologiom policyjnym. Funkcjonariusze zapowiadają, że wyjaśnienie starych przestępstw to tylko kwestia czasu. Przestępcy już mogą drżeć przed czekającą ich ręką sprawiedliwości. Jest to już kolejne zatrzymanie osoby, która ukrywa się długi czas przed policją.

Zobacz także:

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Jeszcze wczoraj przebywał z całą reprezentacją?

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Uznawany za najlepszego piłkarza w historii Portugalczyk przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji. O pozytywnym wyniku testu u Ronaldo poinformowała Portugalska Federacja Piłkarska.

Maseczki obowiązkowe na weselach? Kolejne obostrzenia wchodzą w życie?

Jak wiemy koronawirus w Polsce nie odpuszcza. Rządzący wciąż myślą jak powstrzymać falę kolejnych zachorowań. Dlatego też już w najbliższym czasie wejdą w życie nowe zasady funkcjonowania.

Protest rolników sparaliżował Warszawę? Policja obstawiła całe miasto

Protest rolników w Warszawie. Wszystko spowodowane jest ustawą zwaną “piątka Kaczyńskiego”. Oficjalnie nazwany “Wielki Strajk Rolników” rozpoczął się wczoraj czyli we wtorek 13 października o godzinie 10 rano.