Widal.plWielkopolskaTragiczny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyje dwulatek

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyje dwulatek

Tragiczny wypadek miał miejsce w miejscowości Chrząstowo w województwie wielkopolskim.

Zdarzenie miało miejsce w wyniku zamieszania związanego z inną prowadzoną w tym czasie akcją ratunkową. Podczas gdy kierowcy przestawiali samochody, aby zrobić miejsce dla mającego wylądować śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Tragiczny wypadek w dzień wyborów

Tragiczny wypadek miał miejsce w dniu 28 maja 2020 roku. Tego dnia służby ratunkowe zostały wezwane do jednej z osób chorej na cukrzycę. W okolicach godzin południowych do miejscowości Chrząstowo niedaleko Śremu ( województwo wielkopolskie) wysłany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Skierowano go w celu udzielenia pomocy i przetransportowania osoby chorej. Według relacjonuje “Głos Wielkopolski” strażacy mieli zabezpieczyć miejsce, na którym śmigłowiec miał wylądować.

Zanim jeszcze strażakom udało dojechać na miejsce, mieszkańcy miejscowości chcąc pomóc i zrobić miejsce dla lądującego śmigłowca zaczęli przestawiać swoje samochody. To właśnie wtedy 2- letni chłopiec dostał się pod koła jednego z aut i doszło do tragicznego wypadku. Mimo udzielonej natychmiastowej pomocy 2-latek zmarł.

Na miejscu trwają czynności dochodzeniowe

Jak informuje podinspektor Ewa Kasińska z policji w Śremie, na miejscu wciąż trwają jeszcze czynności dochodzeniowe. Prawdopodobnie sprawa zostanie zakwalifikowana jako wypadek.

Do wypadku doszło przed jednym z domów w gminie Książ Wielkopolski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na terenie prywatnej posesji, gdzie odbywało się spotkanie znajomych, kierujący samochodem osobowym potrącił niespełna dwuletniego chłopczyka, mieszkańca gminy Dolsk

– powiedziała nam Ewa Kasińska. Niestety, dziecka nie udało się uratować.

Zobacz także na WIDAL.pl

Konfederacja podjęła decyzję kogo poprze w 2. turze!

Konfederacja podjęła decyzję kogo poprze w 2. turze wyborów prezydenckich. Wyborcy Krzysztofa Bosaka mogą mieć decydujący wpływ na ostateczne wyniki i wybór prezydenta. Obaj kandydaci już zaczęli pozytywnie wypowiadać się o tym elektoracie.

Bezdomni przechodzą kwarantannę w hotelach! Otrzymują darmowe używki!

Choć brzmi to nieprawdopodobnie, to faktycznie ma miejsce! Bezdomni przechodzą kwarantannę w hotelach i do tego otrzymują… darmowe używki!

Do Wielkiej Brytanii bez kwarantanny! Lista “bezpiecznych” państw!

Już niedługo do Wielkiej Brytanii dostaniemy się bez przechodzenia obowiązkowej kwarantanny! Pojawi się lista tak zwanych “bezpiecznych” państw z mniejszymi obawami przed zarażeniem się koronawirusem.