Widal.plOgólneDwa ciosy wystarczyły. Tragiczny finał awantury na skrzyżowaniu [WIDEO]

Dwa ciosy wystarczyły. Tragiczny finał awantury na skrzyżowaniu [WIDEO]

Awantura na skrzyżowaniu, która została nagrana przez przypadkowego kierowcę, w szybkim czasie obiegła cały internet. Na nagraniu widać, że dwóch kierowców poróżniło się przez sytuację na drodze i postanowili wyjść z samochodów, żeby załatwić to rękoczynami.

Początkowo udział w awanturze brało dwóch mężczyzn, ale dołączył również pasażer-kolega jednego z nich. Dla obu zakończyło się to dramatycznie.

Awantura na skrzyżowaniu wymknęła się spod kontroli

Awantura na skrzyżowaniu rozpoczęła się niewinnie. Dwóch mężczyzn przyjęło pozycje bokserskie i rozpoczęło walkę. Po chwili jeden z nich jednym lewym sierpowym znokautował rywala. Po chwili do walki dołączył trzeci mężczyzna, który również padł po jednym ciosie.

Sytuacja wymknęła się jednak spod kontroli, ponieważ napastnik nie odpuścił znokautowanym mężczyznom. Jednemu z nich z całej siły nadepnął na głowę. Drugiemu natomiast poprawił soczystym kopnięciem w czaszkę (tzw. soccer kick).

Całe zdarzenie trwało zaledwie kilkanaście sekund. Po chwili podbiegł jeden ze świadków zdarzenia i jemu udało się spłoszyć agresora. Ten, jak gdyby nigdy nic wsiadł do auta i odjechał. Jedna z ofiar dała radę wstać z ziemi, natomiast bezwładne ciało drugiego z nich natychmiast usunięto z jezdni i wezwano pogotowie ratunkowe.

Jedna z ofiar walczy o życie

Według informacji, które pojawiły się w amerykańskim mediach, zdarzenie miało miejsce w Kalifornii. Stan jednego z poszkodowanych jest krytyczny i walczy o życie w szpitalu. Trwają obecnie poszukiwanie agresora, którego zidentyfikowano po numerze rejestracyjnego samochodu.

Internauci nie ukrywają oburzenia całą sytuacją. Nie chodzi o samą awanturą, ale o zachowanie napastnika, który po znokautowaniu rywali zamiast ich zostawić w spokoju to postanowił dobić na ziemi. Przez co może odpowiadać za morderstwo.

Nie mam problemu z walczącymi ludźmi, dorastałem ze sztukami walki i boksem. Ale kiedy przekroczysz granicę kopania kogoś w głowę, gdy jest on na ziemi, moja opinia o tobie natychmiast się zmienia, jesteś tchórzem i powinieneś zostać oskarżony o próbę zabójstwa.

– napisał jeden z nich.