Widal.plSpołeczeństwoTragiczna śmierć rapera. Żona trzymała jego zwłoki w lodówce

Tragiczna śmierć rapera. Żona trzymała jego zwłoki w lodówce

Tragiczna śmierć rapera. Szczegóły zbrodni, której dokonał jedna z najbliższych osób rapera są wstrząsające. Jego poćwiartowane ciało zostało znalezione w lodówce.

Zanim jednak do tego doszło, miały miejsc inne makabryczne praktyki. Dlaczego i jak długo ciało muzyka było przechowywane w lodówce?

Tragiczna śmierć rapera

Tragiczna śmierć ukraińskiego rapera Aleksandera Juszczko. Muzyk był znany jednak pod pseudonimem Andy Cartwright. Mężczyzna brał udział między innymi w show „Versus Battle” (odpowiednik zagranicznych projektów „Don’t Flop” i „King of the Dot”). Raper wydał kilka płyt. Jego kariere przerwała jednak tragiczna śmierć.

Jak zginął raper?

Andy Cartwright miał 30 lat. Zmarł kilka dni temu na Ukrainie w strasznych okolicznościach. Według relacji żony muzyka, znalazła go w swoim pokoju kiedy już nie żył. Obok niego miała leżeć strzykawka. 36-latka uważa, że jej mąż przedawkował narkotyki.

Podczas przeszukania w mieszkaniu przy Newskim Prospekcie, funkcjonariusze policji odnaleźli rozczłonkowane ciało mężczyzny. Rożne części ciała były posolone i spakowane do pięciu worków foliowych. Jednak to nie wszystko.

Tych czynów dopuściła się żona rapera. To właśnie Marina Kukha poćwiartowała ciało męża. Jednak to nie koniec. W innych częściach mieszkania funkcjonariusze znaleźli wnętrzności rapera. One z kolei miały być czyszczone w pralce! Kobieta wyprała m.in. serce męża. Z informacji przekazanych w lokalnych, ukraińskich mediach kobieta dokonywała zbrodni, podczas gdy w mieszkaniu przebywało ich 2-letnie dziecko.

Czy żona poćwiartowała go z miłości?

Oprócz poćwiartowanego ciała oraz wnętrzności muzyka, w mieszkaniu znajdowały się także zakrwawione przyrządy: młotek, nóż, piła do metalu, miska i deska do krojenia. 36-lenia kobieta przyznała, że użyła ich do rozczłonkowania ciała męża.

Kobieta wyznała, że dopuściła się zbrodni z miłości. Raper był alkoholikiem, jednak kobieta utwierdzi, że mąż był także narkomanem. Podczas kwarantanny jego uzależnienie miało się jeszcze bardziej pogłębić.

Żona rapera wyznała, że poćwiartowane ciało miało ukryć powody śmierci oraz uchronić go przed hańbą, za jaką uważa się śmierć z przedawkowania. Marina sama zadzwoniła na policję i wyznała co zrobiła, ponieważ „gryzły” ją wyrzuty sumienia.

Wielu znajomych rapera faktycznie przyznało, że mężczyzna był alkoholikiem, jednak twierdzą, że nie był narkomanem. Żona Andy Cartwright ma zostać poddana badaniom wariografem.

Zobacz także na Widal.pl

Obietnice wyborcze pozostaną obietnicami. PiS zawodzi swoich wyborców?

Obietnice wyborcze pozostaną obietnicami. Prawo i Sprawiedliwość wycofuje się ze składanych obietnic wyborczych. Mimo, że od wyborów minął dopiero miesiąc, już wiadomo, że założenia planu wyborczego nie zostaną zrealizowane.

TikTok zakazany?

TikTok może być zakazany w USA? Prezydent Donald Trump powiedział w piątek wieczorem, że zakazuje działania popularnej krótkiej aplikacji wideo TikTok w Stanach Zjednoczonych. Odrzucił potencjalną umowę na zakup aplikacji przez Microsoft od chińskiej firmy macierzystej.

Matka dźgnęła nożem 1,5 roczne dziecko. Co ją do tego skłoniło?

Matka dźgnęła nożem 1,5 roczne dziecko. Chłopiec walczy o życie w szpitalu. Dziecko ma poważną ranę ciętą szyi.