Widal.plSpołeczeństwoTragedia w Płocku: auto wjechało w instalację gazową, zapalił się dom! Są ofiary!

Tragedia w Płocku: auto wjechało w instalację gazową, zapalił się dom! Są ofiary!

Tragedia w Płocku! Samochód osobowy wjechał w instalację gazu ziemnego w wyniku czego wybuchł ogromny pożar! Ten objął pobliski dom jednorodzinny! Zginęły trzy osoby! Jest materiał wideo z miejsca zdarzenia!

Do tego tragicznego wypadku doszło w piątek w Płocku przy ul. Harcerskiej. Tam samochód osobowy marki Audi wjechał w instalację gazu ziemnego, która w wyniku uderzenia z pojazdem zapaliła się. Pożar był tak duży, że objął znajdujący się obok dom!

Tragedia w Płocku: auto wjechało w instalację gazową, zapalił się dom! Są ofiary!

O tej tragedii portalowi polsatnews.pl opowiedziała mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Płocku:

“Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek tuż przed północą. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, następnie w przyłącze gazowe i w budynek mieszkalny. Pojazd stanął w płomieniach, zaczęło również płonąć poddasze domu, z którego ewakuowana została starsza kobieta.”

Wiadomo, że samochodem osobowym podróżowało trzech mężczyzn, ale ich tożsamość nie jest znana. Podobno auto jechało w dużą prędkością, nim doszło do tego tragicznego wypadku. W akcji ratunkowej brało udział 15 zastępów straży pożarnej. Z okolicznych budynków ewakuowano natomiast prawie 20 osób

Miejsce zdarzenia można zobaczyć w poniższym materiale wideo:

Pożar domu i auta ul. Harcerska.Edit : W pojeździe znaleziono trzy zwęglone ciała……

Opublikowany przez Wiadomości Płock Piątek, 18 września 2020

Co także na WIDAL.PL?

Polak wspinał się po fasadzie 200 metrowego budynku we Francji. Został zatrzymany przez policję

Polak wspinał się po fasadzie 200 metrowego budynku we Francji. Mężczyzna został jednak aresztowany w piątkowy wieczór. Polak wspinał się na budynek bez żadnych zabezpieczeń.

Ojciec Tadeusz Rydzyk nie będzie odprawiać mszy świętych. Dostał zakaz ze względu na swoje poglądy. Jakie?

Ojciec Tadeusz Rydzyk nie będzie odprawiać mszy świętych. Zakaz ten obowiązuje szczególnie w jednym regionie oraz w podległych do niego parafiach.

Specjalny zespół do walki z koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia ma nową strategię walki z COVID-19. Czym ma się zająć?

Specjalny zespół do walki z koronawirusem. To nowa strategia Ministerstwa Zdrowia do wali z koronawirusem. Minister Zdrowia Adam Niedzielski poinformował o powołaniu specjalnego zespołu doradczego w sprawie tzw. „Recovery plan”.