Widal.plSpołeczeństwoTragedia pod Radomskiem! Dziewczynka na hulajnodze bez szans w zderzeniu z samochodem

Tragedia pod Radomskiem! Dziewczynka na hulajnodze bez szans w zderzeniu z samochodem

Tragedia pod Radomskiem! Nie żyje młoda dziewczynka, która jechała na hulajnodze i została potrącona przez samochód. Nie miała szans na przeżycie. Całe wydarzenie obserwowała… matka dziewczynki!

Rzecz miała miejsce w piątek w miejscowości Zuzowy. Matka z córką postanowiły skorzystać z pięknej pogody i pojechały na rowery. Kobieta jechała dwuśladem, a jej 11-letnia córka hulajnogą. Doszło do tragedii.

Tragedia pod Radomskiem!

Jak ustaliła policja w Radomsku, kobieta z córką jechały lewym pasem jezdni. Z na przeciwka obserwowały nadjeżdżające samochody i w ten sposób miały dbać o swoje bezpieczeństwo. W pewnym momencie w ich kierunku prawidłowo jechała 19-latka kierująca samochodem marki peugeot. Matka, która trzymała 11-leetnią dziewczynkę za rękę, puściła ją, a dziewczynka zaczęła skręcać na prawą stronę jezdni. Wpadła prosto pod koła nadjeżdżającego samochodu.

19-latka, która kierowała samochodem próbowała wymanewrować autem i uniknąć zderzenia. To się jednak nie udało. 11-latka wpadła prosto pod koła samochodu. Zginęła na miejscu. Kierowca samochodu była trzeźwa.

Pogotowie, które pojawiło się na miejscu zdarzenia nie było w stanie przywrócić funkcji życiowych u małej dziewczynki.

Z tego miejsca składamy wyrazy współczucia całej rodzinie 11-latki.

Co także na WIDAL.PL?

Duda i Tusk starli się na Twitterze. Kto wygrał?

Andrzej Duda i Donald Tusk starli się na Twitterze. Poszło o wybory prezydenckie, w których kandydatem Koalicji Obywatelskiej jest Rafał Trzaskowski.

Paranoja w Wielkiej Brytanii! Protestujący chcą usunięcia pomnika wybitnego polityka

Protestujący chcą usunięcia pomnika Winstona Churchilla z Londynu. Zaskakujący postulat uczestników protestów oburzył dużą część Brytyjczyków. Postanowili wziąć sprawę w swoje ręce i bronić go przed atakiem.

Były dziennikarz Trójki wstydzi się, że pochodzi z Polski!

Były dziennikarz Trójki przyznał, że wstydzi się przyznać, że pochodzi z Polski. Mocne słowa dziennikarza muzycznego padły w jego rozmowie z tygodnikiem Viva!.