Widal.plSpołeczeństwoTragedia na Pomorzu! Mąż zastrzelił żonę w domu z dwójką dzieci, potem…

Tragedia na Pomorzu! Mąż zastrzelił żonę w domu z dwójką dzieci, potem…

Tragedia na Pomorzu w czteroosobowej rodzinie! Mąż w nocy zastrzelił swoją żonę, a potem sam popełnił samobójstwo! W mieszkaniu, w którym rozegrały się dramatyczne sceny przebywało dwoje dzieci!

Informację o tragedii przekazało radio RMF FM. Obecnie trwają ustalenia w tej tragicznej sprawie, ale oto, co już wiemy:

Tragedia na Pomorzu! Mąż zastrzelił żonę w domu z dwójką dzieci

Tragedia miała miejsce w gminie Czarne w powiecie człuchowskim na Pomorzu. Minionej nocy mąż zastrzelił swoją małżonkę, a potem sam popełnił samobójstwo. W mieszkaniu w tym czasie przebywała dwójka dzieci.

Dzieci w wieku 10 i 16 lat zostały znalezione zdrowe, nic im się nie stało. Oboje trafili pod opiekę najbliższej rodziny. Zadbano także o opiekę psychologiczną, zarówno dla dzieci jak i rodziny poszkodowanych.

Policja otrzymała zgłoszenie o tym tragicznym wydarzeniu dzisiaj rano, około godziny 6:00. Mężczyzna zastrzelił swoją żonę najprawdopodobniej z broni myśliwskiej. Nie znamy na razie pobudek, które przyczyniły się do takiego przebiegu tych tragicznych zdarzeń.

Więcej informacji w sprawie tej tragedii pojawi się na pewno w najbliższym czasie.

Co także na WIDAL.PL?

Jackowski już wie kto wygra wybory prezydenckie 2020?

Jasnowidz z Człuchowa wie kto zwycięży 12 lipca w wyborach prezydenckich. Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie postanowił szerzej spojrzeć w polityczną przyszłość naszego kraju. Kilka dni temu ogłosił, że wie kto wygra wybory prezydenckie. Czy przepowiednia Jackowskiego faktycznie się spełni i najsławniejszy polski jasnowidz będzie triumfował nad swoją spełnioną przepowiednią?

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie zabójstwa 16-letniej Kornelii. Dlaczego doszło do tragedii?

Kolejne przerażające ustalenia w sprawie śmierci nastolatki. Zabójcami 16-latki okazała się jej jej najlepsza przyjaciółka oraz jej o 8 lat starszy chłopak. W dalszym ciągu nie są znane ich motywy. Zabójcy przyznali się do morderstwa. Zostali także przebadani wariografem, jednak obydwoje kłamali podczas badania. Śledczy cały czas badają sprawę. Na jaw wychodzą co raz to nowe, przerażające fakty. Tragiczna śmierć nastolatki wstrząsnęła całym krajem.

Kabareciarz prosił o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie partnerki. Ile udało się zebrać?

Kabareciarz prosił o pomoc dla chorej na raka partnerki. Michał Wójcik znalazł się w trudnej sytuacji jednak reakcja fanów przerosła jego oczekiwania. Znany kabareciarz zorganizował zbiórkę w celu zebrania funduszy potrzebnych na leczenie ukochanej partnerki Jani. Jego fani nie zawiedli i odzew był natychmiastowy.