Widal.plOgólneTomasz Lis po raz kolejny trafił do szpitala. Docierają niepokojące wieści

Tomasz Lis po raz kolejny trafił do szpitala. Docierają niepokojące wieści

Tomasz Lis ma problemy zdrowotne od końca zeszłego roku. To właśnie w połowie grudnia trafił po raz pierwszy szpitala. Ostatnio wydawało się, że wszystko jest w porządku.

Dziennikarz wrócił do pracy i wczoraj poprowadził swój program. Dziś sam poinformował na Twitterze, że znów wylądował w szpitalu.

Tomasz Lis uaktywnił się po chorobie

Kontrowersyjny dziennikarz w dniu wczorajszym mocno się uaktywnił w internecie. Przez cały dzień atakował PiS za jego zdaniem nieodpowiednie podejście do pandemii koronawirusa.

Wycofanie się z limuzyn Ok. Teraz jeszcze skasowanie połowy wiceministrów, całych gabinetów politycznych j i 2 mld zamiast na tv Goebbels- na walkę z wirusem.

To tylko jeden z wielu tweetów, które dodał redaktor Lis.

Po decyzji w sprawie pani Krynickiej już każdy w PIS wie- ani słowa prawdy. Partia i jej władza, budowane na wielkim kłamstwie, runęłaby pod ciężarem prawdy. Kaczyński to wie i będzie z nią walczył, kłamiąc, zawsze.

To na oddział kardiologii trafił Tomasz Lis

W dniu dzisiejszym Lis na swoim twitterze dodał swoje zdjęcie wraz z opisem o trafieniu do szpitala.

Dzisiaj zamiast Home office, hospital office. Sprawy sercowe. Pozdrowienia z kardiologii.

Zaraz potem dziennikarz uspokoił swoich zaniepokojonych fanów, że to nic nagłego.

Spokojnie, planowany zabieg.

Kłopoty zdrowotne Tomasza Lisa rozpoczęły się w grudniu 2019. Media doniosły wtedy, że redaktor przeszedł poważny udar. Lekarzom udało się jednak uratować dziennikarza przez poważniejszymi konsekwencjami. Lis musiał zwolnić, swoje plany zawodowe odłożyć na inny termin i poddać się czasochłonnej rehabilitacji.

Jak widać Tomaszowi Lisowi nie udało się długo nie zajmować się polityką i nawet szalejący koronawirus nie przeszkodził mu w głoszeniu kolejnych osądów w internecie.

Tomasz Lis pełni obecnie funkcję redaktora naczelnego Newsweeka. Od 2016 prowadzi program Tomasz Lis, który jest emitowany na stronie internetowej tygodnika „Newsweek Polska” oraz przez platformę VOD portalu Onet.pl. Od 2003 jest stałym gościem piątkowych poranków w radiu Tok FM, w którym komentuje bieżące wydarzenia z Polski i ze świata.