Widal.plTiger WoodsTiger Woods miał wypadek samochodowy: Miał szczęście, że przeżył

Tiger Woods miał wypadek samochodowy: Miał szczęście, że przeżył

Tiger Woods miał wypadek! Golfista „nie jest w śpiączce, reaguje i dochodzi do siebie w swoim szpitalnym pokoju” po rozległej operacji prawej nogi. „Miał szczęście, że jednak przeżył” – tak wypadek podsumowała kalifornijska policja.

W Los Angeles, Woods rozbił się podczas jazdy z dużą prędkością w „czarnym miejscu”, które znane jest z wielu wypadków. Policja podała, że roztrzaskał drewniany znak drogowy, przeciął dwa pasy w przeciwległym kierunku i dachował, uderzając w drzewo i kilkukrotnie koziołkując swoim SUV-em Genesis GV80 ze wzgórza.

Wideo nagrane chwilę wcześniej przez kamerę przy sąsiedniej posesji, pokazuje Woodsa jadącego krętą drogą z normalną prędkością, podążającego za szarym autem.

Tiger Woods miał wypadek!

Samochód zatrzymał się w krzakach na poboczu drogi. Woods był uwięziony w aucie i tak znalazł go policjant Carlosa Gonzaleza. Policję którego wezwał sąsiad, który usłyszał wypadek. Po przyjeździe Gonzalez natychmiast zorientował się, że golfista został zbyt ciężko ranny, aby mógł samodzielnie poruszać się. Woods miał zapięty pas w czasie wypadku.

Gonzalez powiedział, że rozmawiał z Woodsem, aby go uspokoić, dopóki nie można go było wyciąć z pojazdu, który został poważnie uszkodzony w wyniku uderzenia – chociaż wnętrze ochronne było nienaruszone.

Kiedy przybyłem na miejsce zdarzenia, pan Woods siedział za kierownicą. Potrafił ze mną rozmawiać. Wydawał się spokojny i przytomny. Utrzymywałem pana Woodsa w spokoju, dopóki na miejscu nie pojawiła się straż pożarna hrabstwa LA. Dopiero, gdy powiedział mi, że ma na imię Tiger, i wtedy go rozpoznałem.

Gonzalez powtórzył, że konkretny odcinek drogi był „gorącym punktem dla kolizji drogowych i wysokich prędkości”.

Podkreślił powagę wypadku i powiedział, że Woods został uratowany dzięki dobrze zbudowanemu, nowoczesnemu pojazdowi.

Wnętrze przedziału pasażerskiego było nienaruszone. Poduszki powietrzne zostały uruchomione pomyślnie. Myślę, że przemawia to do cudu nowoczesnej inżynierii.

Szeryf Alex Villanueva powiedział, że pojazd „przetoczył się kilkaset stóp”. Dodał, że Woods, że podróżował z „większą prędkością niż normalnie”, ale też zauważył iż, w tym obszarze często dochodzi do wypadków.

Tiger Woods miał wypadek!

Powiedział, że pogoda nie była czynnikiem. Trafił w znaki i „ścinał” drzewo, powiedział Villanueva. „Żadnych śladów poślizgu, żadnego hamowania. Uderzył w krawężnik, później w drzewo i auto kilka razy przekoziołkowało.”

45-letni Woodsa operował zespół chirurgów szpitala Harbor-UCLA. Anish Mahajan, szef chirurgii, powiedział, że Woods doznał mnóstwa drobnych, otwartych złamań kości piszczelowej i strzałkowej. Lekarze ustabilizowali wszystko prętami oraz kombinacją śrub i szpil.

Lekarz jednak nie powiedział, jakie są prognozy ani czy będzie mógł znowu grać w golfa. Policja twierdzi, że choć Woods nie wyglądał na znajdującego się pod wpływem środków odurzających czy alkoholu, to i tak zostały wykonane badania. Jednak nie ma jeszcze ich wyników.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Mutacja koronawirusa z Brazylii dotarła do Europy! Lockdown jest nieunikniony!?

Mutacja koronawirusa z Brazylii dotarła do Europy! Co więcej okazuje się, że już zaczyna zbierać swoje żniwo. W Szwecji w regionie Gaevleborg zdecydowały się na radyklane zaostrzenie panujących obostrzeń.

Etna znowu aktywna! Erupcje lawy rozświetliły nocne niebo

Etna znowu aktywna! Spektakularne erupcje Etny osiągnęły szczyt w poniedziałek. Fontanny lawy sięgały ​​1500 metrów.

Koronawirus w Polsce: ogromny wzrost zarażeń! Idzie trzecia fala!

Koronawirus w Polsce. Raport z 24 lutego odnośnie koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało pełne dane z dzisiaj.