Widal.plTadeusz RydzykTadeusz Rydzyk już wie jak zarabiać na pandemii! Ceny szokują

Tadeusz Rydzyk już wie jak zarabiać na pandemii! Ceny szokują

Rydzyk już wie jak zarabiać na pandemii! Założyciel Radio Maryja, żalił się jakiś czas temu, że znajduje się w dramatycznej sytuacji finansowej, a to wszystko przez koronawirusa…

Opat nawoływał do wiernych, aby nie odkładali do ostatniej chwili datków na radio oraz TV Trwam, gdyż pieniędzy starcza ledwo od pierwszego do pierwszego. W dodatku Rydzyk podkreślał, że jego stacja nie otrzymuje pomocy od rządu.

Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków, w Ojczyźnie i poza jej granicami, Radia Maryja i Telewizji Trwam. (…) Przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego. Teraz gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o nasze istnienie. (…) Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja, mimo trudności, z jakimi się borykamy, jeszcze bardziej prosimy o pomoc. Pamiętajcie o niej zwłaszcza teraz, w tej trudnej sytuacji. Pamiętajcie teraz i każdego miesiąca. Bez tej pomocy grozi nam zamknięcie.

Tadeusz Rydzyk już wie jak zarabiać na pandemi

Jak się jednak okazuje, Ojciec Rydzyk wie już jak wyżywić rodzinę Radia Maryja i TV Trwam. W jego sklepie splendor24.pl, który niedawno założył można zobaczyć produkty, które dedykowane są do walki z COVID-19!

Od jakiegoś czasu w sklepie można kupić między innymi obrazki z “krzyżem ochronnym z modlitwą na czas pandemii. Cena za obrazek zaskakuje, gdyż wynosi tylko jeden złoty. Tadeusz Rydzyk doskonale wie jednak co robi, gdyż w tym przypadku liczy się zakup ilościowy.

Dla bardziej wybrednych i z większym portfelem Rydzyk przygotował większy obrazek “z krzyżem i modlitwą o ochronę w czasie pandemii” w cenie 14,90.

Dodatkowo w sklepie opata można nabyć modlitewniki, które pomogą zwalczyć skutki pandemii. Są to modlitwy do patronów chorób zakaźnych i modlitwy do patronów.

Przedmioty cieszą się bardzo dużą popularnością i w większości zostały już wyprzedane. Co ciekawe w sklepie ojca Rydzyka można kupić też maseczki ochronne w cenie 9.90 zł oraz 16,90 zł.

Czy Tadeusz Rydzyk ma problemy w związku z Koronawirusem?

Tak jak w większość osób koronawirus uderzył też w Tadeusza Rydzyka. Opat żalił się, że może mu nie wystarczyć od pierwszego do pierwszego.

Czy wybory prezydenckie się odbędą?

Choć do 10 maja zostało kilka dni, to wciąż nie wiemy jak będzie z wyborami prezydenckimi. W dodatku szykuje się nam rozłam w rządzie.

Czy udało się ugasić pożar w Czarnobylu?

Niestety jeszcze nie. Strażacy wciąż walczą z pożarem, a w dodatku przebywają w bardzo złych warunkach!

Oglądacie Ameryka Express

Jeśli nie udało się Wam oglądnąć ostatniego odcinka, to możecie tutaj uzupełnić swoją wiedzę. Jeden z uczestników podzielił się także opinią na temat programu.