Widal.plPolitykaSzymon Hołownia załamany! Nie ma za co żyć…

Szymon Hołownia załamany! Nie ma za co żyć…

Szymon Hołownia był niespodziewanym kandydatem w tych wyborach. Jego kandydatury nikt się nie spodziewał, wcześniej nie brał udziału w życiu politycznym. Kontrowersje wzbudzało też jego zaplecze, które stanowią byli politycy Platformy jak Jacek Cichocki oraz takie persony jak Roman Giertych.

Teraz była gwiazda TVN-u musi pomyśleć co dalej z jego życiem, ponieważ nie udało mu się zostać prezydentem, czy chociaż dostać się do drugiej tury. Jego plany pokrzyżowała kandydatura Rafała Trzaskowskiego. Dopóki kandydatką KO była Kidawa-Błońska – prezenter był głównym rywalem Andrzeja Dudy.

Szymon Hołownia w tarapatach

Szymon Hołownia po kolejnych wpadkach Kidawy-Błońskiej rósł w sondażach, osiągając wyniki powyżej 20%. Było pewne, że trafi do drugiej tury, w której dawano mu duże szanse. Wszystko zmieniło pojawienie się Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy wdarł się przebojem w sondażach, spychają byłego prezentera na trzecie miejsce. To właśnie on będzie przeciwnikiem Dudy w drugiej turze.

To teraz nie jedyne zmartwienie Szymona Hołowni, ponieważ prezenter zdradził, że nie ma za co obecnie żyć i wcale nie żartuje.

Całe życie zdemolowane przez sześć miesięcy kampanii. Wszystkie oszczędności wydaliśmy na ten projekt. Wszystkie prace pokończone. Muszę się zastanowić, co dalej z życiem w sensie zawodowym, z czego utrzymam rodzinę. Czy ktoś zechce, żebym znowu gdzieś pisał, czy jakieś stacje mnie z powrotem przygarną? Będę się nad tym zastanawiał przez najbliższe dni

– powiedział podczas swojego live’u w mediach społecznościowych.

Co zrobi Hołownia?

Słowa byłej gwiazdy TVN mogą zaskakiwać. Większość komentatorów jest pewnych, że prezenter teraz założy partię i będzie starał się zagospodarować elektorat, który udało mu się zbudować w tej kampanii. Sam Hołownia poinformował już, że stworzy swój ruch poparcia.

Zaprzepaścić swoje poparcie Szymon Hołownia może już teraz, bowiem aktywnie włączył się w popieranie Rafała Trzaskowskiego. Wcześniej twierdził, że nie udziela poparcia ani Dudzie ani jego rywalowi. Teraz tak naprawdę sam Hołownia nie wie co dalej zrobić. Miejmy nadzieję, że utrzyma się chociaż dzięki pensji swojej żony-lotnika.

Zobacz także:

Wybuch metanu w kopalni! Czy trwa akcja ratunkowa?

Wybuch metanu w kopalni Budryk! Właśnie trwa akcja ratunkowa. Pojawiają się także pogłoski o ofiarach.Wybuch metanu miał miejsce 1200 metrów pod ziemią. 

Sławomir Mentzen bezlitosny dla PiS: “Nie kłamcie!”. O co mu chodzi?

Sławomir Mentzen to polityk bardzo popularny w internecie. W ostatnich wyborach parlamentarnych niestety nie zdobył mandatu parlamentarnego i nie zasiada w łamach poselskich. Słynie z liberalnych gospodarczo poglądów i jest przeciwnikiem podatków.

Znaczny wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce. Jak wygląda obecnie sytuacja?

Raport z 2 lipca odnośnie koronawirusa w Polsce. Ministerstwa Zdrowia przekazało pełne dane z dzisiejszego dnia. Standardowo otrzymaliśmy informacje na temat nowych stwierdzonych zakażeń oraz kolejnych ofiarach śmiertelnych.
Epidemia koronawirusa w Polsce trwa od marca i wciąż nie mamy przełomu.