Widal.plSpołeczeństwoSzokujące nagranie z autostrady. Włos jeży się na głowie

Szokujące nagranie z autostrady. Włos jeży się na głowie

Szokujące nagranie z autostrady obiegło sieć. Sprawa jest bulwersująca i agresor jest teraz poszukiwany przez policję. Nikt się nie spodziewał, że z pozoru niewinna sytuacja na autostradzie może się zakończyć tragicznie.

Akcja miała miejsce na autostradzie w Rosji. Wszystko zaczęło się od typowej sytuacji, kiedy auto wjeżdżające na autostradę próbuje się włączyć do ruchu. Wielu kierowców ustępuje i pozwala wjechać. Niektórzy jednak wolą zachować się samolubnie. Nie inaczej było tym razem.

Szokujące nagranie z autostrady

Szokujące nagranie z autostrady zaczyna się już jak się zaczęła akcja. Dzięki opisowi wiemy dlaczego skończyło się strzelaniną. Kierowca Range Rovera próbował dołączyć do ruchu na autostradzie w Wyborgu, ale inny właściciel kierowca nie wpuścił go na pas.

Mężczyzna postanowił się zemścić, wysiadł z auta i uszkodził lusterko samolubnego kierowcy. Wtedy ten postanowił się odegrać i wybiegł z gazem pieprzowym na rywala. Kierowca Range Rovera zdążył jednak uciec przed strumieniem gazu, ale postanowił nie odpuścić rywalowi.

Wyciągnął po chwili… pistolet. Co więcej, zaczął strzelać! Na szczęście trafił zaledwie raz w swojego oponenta i nie doszło do tragedii. Poszkodowany ma zaledwie jedną powierzchowną ranę. Kula jedynie otarła o jego ramię.

Policja poszukuje agresora

Film został opublikowany na Instagramie przez poszkodowanego, żeby rozpowszechnić wizerunek strzelającego kierowcy. Policja prowadzi teraz intensywne poszukiwania. Mężczyzna pokazał, że potrafi być niebezpieczny i nieprzewidywalny.

To nie pierwszy raz kiedy takie nagranie z rosyjskich dróg pojawia się w internecie. W sieci często można spotkać kompilacje “Rosyjskie drogi”, na których widać jak się zachowują Rosjanie na drogach. Włos jeży się na głowie.

https://www.instagram.com/p/CCD6wgfq4VU/?igshid=1rnzgnjwozepj&fbclid=IwAR2YjMEmWLiwDEmM0oVlebiaGrj0rJcYilcTQE0zcKDTrexbBs1j79_UAVI

Zobacz także:

Kancelaria Prezydenta skrywa tajemnicę. Enigma wychodzi jaw?

Kancelaria Prezydenta skrywa tajemnicę. Zmaga się z falą pytań odnośnie ułaskawień. Odmawia ona odpowiedzi na niewygodne pytania, powołując się na “ochronę prywatności”. Enigma ułaskawień wychodzi na światło dzienne.

Od dzisiaj obowiązuje nowy podatek! Dotknie niemal wszystkich?

Od dzisiaj, czyli od 1 lipca 2020 roku obowiązuje w Polsce nowy podatek. W przeszłości temat jego wprowadzenia wywołał sporo kontrowersji, ale w związku z pandemią koronawirusa, nieco on ucichł. O co dokładnie chodzi? Sprawa dotyczy podatku cukrowego, który od dzisiaj zaczyna obowiązywać w Polsce. Ucierpią przede wszystkim smakosze słodzonych napojów, których podatek cukrowy będzie obowiązywał.

Cios poniżej pasa! Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofili?

Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofili. Od rana prezydent jest oskarżany o ułaskawienie pedofila. Zmasowany atak przeprowadzają na niego internauci oraz media głównego nurtu. Prawda jednak może zaskoczyć.