Widal.plGwiazdySzef TVN przyjął szczepionkę poza kolejnością! Teraz się tłumaczy w… “Faktach”!

Szef TVN przyjął szczepionkę poza kolejnością! Teraz się tłumaczy w… “Faktach”!

Szef stacji TVN Edward Miszczak jest kolejną osobą spoza grona lekarzy, którzy po znajomości przyjęli szczepionkę na koronawirusa. Wszystko to działo się w ramach szczepień przeciwko COVID-19 na terenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Szef TVN przyjął szczepionkę poza kolejnością.

Miszczak jest dyrektorem programowym TVN. Obok takich postaci jak Krystyna Janda, Wiktor Zborowski, Leszek Miller, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn czy Krzysztof Materna, jest już zaszczepiony przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. I to mimo faktu, że nie jest lekarzem.

Teraz bowiem odbywają się szczepienia grup “zero” czyli lekarzy, personelu medycznego, pracowników domów pomocy społecznej i miejskich ośrodków pomocy społecznej oraz personelu pomocniczego i administracyjnego w placówkach medycznych.

O zaszczepieniu grupy powiązanych z WUM celebrytów zdecydował rektor uczelni, który powołuje się na informacje z Narodowego Funduszu Zdrowia, który poprzez akcję szczepień wśród osób znanych, miał wpłynąć na popularność szczepionki w społeczeństwie.

Edward Miszczak w sobotnim wydaniu Faktów TVN skomentował zaszczepienie się “poza kolejnością”. Oto co szef TVN powiedział po tym jak przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19:

“Zostałem powiadomiony przez szpital, w którym kiedyś byłem leczony, że jest możliwość wzięcia szczepionki pod warunkiem, że stawie się w ciągu godziny. Mam 65 lat i zdecydowałem się skorzystać, będąc przekonanym, że to część akcji promującej.”

Kupujecie to tłumaczenie?

Co także na WIDAL.PL?

Będzie odszkodowanie za skutki uboczne szczepionki na Covid-19! Rząd pracuje nad ustawą

Będzie odszkodowanie za skutki uboczne szczepionki na Covid-19. Taka informację przekazał rzecznik rządu Piotr Müller. Pieniądze będą wypłacane poszkodowanym ze specjalnie powstałego funduszu powołanego na mocy ustawy.

Szczepionka na COVID-19. Ekspert podpowiada kto NIE POWINIEN się zaszczepić!

Szczepionka na COVID-19 to nadal bardzo kontrowersyjny temat. Cały świat nawołuje do szczepienia się przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2, podczas gdy społeczeństwo doszukuje się w tej szczepionce różnego rodzaju zagrożeń.

Pielęgniarz zaszczepiony na Covid zakaził się koronawirusem! Zaskakujące informacje

Pielęgniarz zaszczepiony na Covid zakaził się koronawirusem! Mężczyzna przyjął pierwszą dawkę i zachorował. Jednak jak się okazuje, przebieg choroby był krótki i lekki.