Widal.plGwiazdySzef SLD mógłby walczyć z Najmanem: Teraz jestem w stanie wygrać z każdym!

Szef SLD mógłby walczyć z Najmanem: Teraz jestem w stanie wygrać z każdym!

Szef SLD Włodzimierz Czarzasty mógłby walczyć z Marcinem Najmanem! W taki sposób wicemarszałek sejmu ironizował na temat potencjalnej walki w klatce z gwiazdą organizacji FAME MMA.

Włodzimierz Czarzasty był gościem Beaty Lubeckiej w porannej rozmowie Radia Zet. Tam padło dość absurdalne pytanie o udział szefa SLD w walce w MMA!

Szef SLD mógłby walczyć z Najmanem: Teraz jestem w stanie wygrać z każdym!

Włodzimierz Czarzasty stał się jedną z głównych postaci… Strajku Kobiet, podczas którego rzekomo miał pobić policjanta.

Sam o tej sytuacji powiedział tak;

“Nie wiem czy pani rozmawia z Włodzimierzem Czarzastym czy z mieszanką Chucka Norrisa, Batmana czy Robocopa. Mnie i ludziom, którzy to oglądają, łącznie z prezydium Sejmu, wydawało się, że jednak nie popchnąłem. Popchnąć kogoś, kto jest w nakolannikach, pełnej zbroi… tak się chyba nie da, człowieka, który ma ok. 100 kilogramów.”

Co ciekawe, szef SLD odpowiedział także na zabawne pytanie jednego z oglądających, który zwrócił się o komentarz w sprawie potencjalnej walki z Marcinem Najmanem:

“Ja bym stanął ze wszystkimi do walki. Teraz, po pokonaniu szwadronu policji jestem w stanie wygrać z każdym.” – ironizował.

Cała rozmowa Beaty Lubeckiej z szefem SLD Włodzimierzem Czarzastym do sprawdzenia -> TUTAJ.

Co także na WIDAL.PL?

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Co na to reszta drużyny?

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Piłkarz postanowił zabrać głos po wczorajszym meczu z Holandią.

Godziny dla seniorów pozostaną z nami na dłużej. Rząd nie planuje ich zlikwidować

Godziny dla seniorów pozostaną z nami na dłużej. Polscy seniorzy już od dłuższego czasu maja do swojej dyspozycji czas na robienie zakupów między godzina 10 a 12 codziennie. Mają pierwszeństwo i wyłączność na zakupy między innymi w sklepach spożywczych, aptekach, drogeriach czy na poczcie.