Widal.plGwiazdySylwia Bomba i jej przemiana. Zrzuciła 30 kg i wygląda obłędnie!

Sylwia Bomba i jej przemiana. Zrzuciła 30 kg i wygląda obłędnie!

Sylwia Bomba i jej przemiana robią furorę w internecie. Celebrytka jest gwiazdą programu “Googlebox”. Kobieta słuchała 30 kilogramów i teraz może cieszyć się wspaniałą figurą. Jednak cały proces nie był taki prosty.

Celebrytka odchudzala się kilka lat. Już niedługo będziemy mogli przeczytać o metamorfozie Sywlii Bomby w jej e-booku. Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia celebrytki prezentujące jej piękne ciało.

Sylwia Bomba i jej przemiana. Gwiazda schudła aż 30 kg!

Sylwia Bomba i jej przemiana. Szczególną sławę Sylwia Bomba zyskała biorąc udział w programie telewizyjnym “Googlebox. Przed Telewizorem”. Mało osób jednak wie, że jeszcze kilka lat temu Sywlia wyglądała zupełnie inaczej. Jakiś czas temu na Instagramie modny był “10 years challenge”. Wzięła w nim udział także celebrytka i pokazała swoje zdjęcie kiedy wyglądała zupełnie inaczej. Fanki gwiazdy były pod ogromnym wrażeniem metamorfozy gwiazdy. Gwiazda ma za sobą ogromną przemianę godną podziwu.

Fotografie zamieszczone przez Sylwię dzieli mniej więcej 15 lat oraz co najważniejsze aż 30 kilogramów!

https://www.instagram.com/p/Bs5ed-bnmaR/?igshid=1sax85j59i11u

Gwiazda zaprezentowała efekty ciężkiej pracy na Instagramie


Media społecznościowe sprawiają, że wiele kobiet popada w ogromne kompleksy, podążając za nieistniejącym tak naprawdę ideałem piękna. Takiej presji szczególnie łatwo ulegają nastolatki i młode kobiety, którym Instagram narzuca pewne kanony tego, jak powinny wyglądać. Codziennie widzimy wyretuszowane zdjęcia z upiększającymi filtrami i frustrujemy się tym, jak daleko nam do ideału.

Jak dobrze wiemy, mało kto ma tak idelane życie jakie obserwujemy w mediach społecznościowych. Niestety jest tak, że w szczególności kobiety. Często wynika to z ogromnego hejtu, który plynie najczęściej z ust innych kobiet. Szeroko komentowany jest ich biust, zmarszczki, stylizacja czy waga.

Sylwia Bomba wydaje się nie przejmować negatywnymi komentarzami. Odważnie prezwntuje swoje ciało na Instagramie. Nawet krótko po porodzie pokazała swoje ciało oraz nie ukrywała jak naprawdę wyglada sytacja podczas trwania połogu.

Odważne zdjęcie w bikini

Kilka dni temu celebrytka zaprezentowała swojecialo w skąpym bikoni. Na jednym zdjęciu widzimy perfekcyjne ciało mlodej matki na drugim zaś możemy dostrzec kilka niedoskonałości.

Czas jaki dzieli te zdjęcia to jedna sekunda. To jest moje, to samo ciało, po prawej i po lewej stronie. Pracowałam na nie długo, a nadal bardzo wiele bym w nim zmieniła. Instagram jest tylko wycinkiem rzeczywistości. Nikt nie ma idealnego ciała w każdej pozie, chociaż patrząc po zdjęciach na instagramie ma się zupełnie inne odczucia.

Nie mam i nie będę miała takiego ciała jak insta fitneski, ale nie będę się dołować z tego powodu i Was namawiam do tego samego. Można jednocześnie pracować nad sobą i akceptować swoje ciało takim jakim jest w każdej pozie

napisała pod zdjęciem Sylwia Bomba.

Obserwatorki celebrytki doceniły odwagę Sylwii. W komentarzach możemy przeczytać słowa zachwytu nad sylwetką Bomby.

Świetny wpis! oj sama często patrzę na siebie i widzę pełno moich niedoskonałości, tak wiele bym zmieniła … Twój post napawa mnie pozytywnymi myślami

Bardzo mądre słowa!!! Wygląda Pani „bombowo” sexi Mama

Jesteś cudna! Wyglądasz cudnie! Podoba mi się Twoje podejście, co jeszcze bardziej dodaje Ci uroku

https://www.instagram.com/p/CCvjqVKpe6F/?igshid=14sfg0jogfy9m

Zobacz także na WIDAL.pl

Katarzyna Dowbor o życiu z mężem-alkoholikiem

Dowbor opowiedziała o życiu z mężem-alkoholikiem. Przez lata związana była ze znanym dziennikarzem sportowym, który zmagał się z chorobą alkoholową.

Co Piotr Żyła napisał o swojej byłej żonie?

Piotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich w Polsce w sporcie święci sukcesy, ale w życiu prywatnym nie układa mu się równie dobrze. Przez lata pozostaje w konflikcie ze swoją byłą żoną Justyną.