Widal.plKościółStrajk kobiet nawołuje do ataków na kościół! Dzisiaj mogą być zakłócane msze!

Strajk kobiet nawołuje do ataków na kościół! Dzisiaj mogą być zakłócane msze!

Strajk kobiet, a dokładniej profil #strajkkobiet na Twitterze nawołuje do ataków na kościół. Dzisiaj msze święte w całej Polsce mogą być zagłuszane przez kobiety, które domagają się prawa do aborcji eugenicznej.

W całej Polsce od piątku widoczne są publiczne manifestacje sprzeciwu wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją. Konstytucja bowiem chroni życie każdego obywatela Rzeczpospolitej Polskiej.

Strajk kobiet nawołuje do ataków na kościół! Dzisiaj mogą być zakłócane msze!

Wiele kobiet nie zgadza się z taką interpretacją Trybunału Konstytucyjnego twierdząc, że teraz będą zmuszane do rodzenia dzieci zniekształconych, śmiertelnie chorych lub płodów, które bezpośrednio zagrażają ich życiu.

Wspomniane wyżej konto #strajkkobiet nawołuje nawet wprost – do ataku na polski kościół katolicki!

Oto kilka wpisów z tego profilu:

Plan gry: sob/nd akcje sabotażu, nd – obowiązkowo msza – mówicie sukienkowym, co myślicie, pon – blokady, wt – sabotaż, środa – strajk, nie idziecie do roboty. Potem aż do skutku, aż się wycofają. Słyszycie terroryści z @pisorgpl?

Tym wiernym, którzy wybierają się dzisiaj do kościołów, żeby słuchać gnojów w złocie i purpurze cieszących się ze zwycięstwa nad kobietami przypominamy, że istnieje coś takiego jak przyzwoitość, współczucie, odwaga i możliwość sprzeciwu wobec tego, co wyprawiają Wasi “pasterze”.

Co także na WIDAL.PL?

Cmentarze zamknięte 1 listopada? Czy w tym roku naprawdę nie odwiedzimy swoich bliskich?

Cmentarze zamknięte 1 listopada? Okazuje się, że już na dniach możemy przeżyć ogromne zaskoczenie. Do tej pory wszystkim wydawało się, że 1 listopada jak co roku udamy się na groby bliskich, zmarłych.

Aborcja niezgodna z Konstytucją. Zapadł wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Co będzie dalej?

Aborcja niezgodna z Konstytucją. Zakaz aborcji ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu stał się rzeczywistością.

Nowe obostrzenia. Cały kraj w czerwonej strefie

Nowe obostrzenia. Cały kraj w czerwonej strefie. Jak powiedział premier Mateusz Morawiecki “Sytuacja jest niedobra i dynamiczna” . Dzisiaj zostały ogłoszone nowe zasady funkcjonowania w związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej.