Widal.plSpołeczeństwoStonoga ostro komentuje oświadczenie policji. Padły oskarżenia

Stonoga ostro komentuje oświadczenie policji. Padły oskarżenia

Zbigniew Stonoga nie odpuszcza policji i komentuje oświadczenie, które wystosowała małopolska policja. Przypomnijmy, że znany biznesmen oskarżył mundurowych o zamordowanie 32-latka z Piwnicznej-Zdroju. Funkcjonariusze stanowczo temu przeczą i twierdzą, że tymi słowami Stonoga złamał prawo.

To nie pierwszy raz kiedy znany biznesmen wojuje z służbami państwowymi. Stonoga wielokrotnie był aresztowany. Do tej pory twierdzi, że wszystkie zarzuty, które mu postawiono to forma represji ze strony rządzących.

Zbigniew Stonoga oskarżył policję

Wszystko zaczęło się od wpisu Stonogi z 2 maja na portalu społecznościowym facebook (pisownia oryginalna).

Śp Maciek poszedł kupić piwo w czasie dla seniorów zistał wyproszony ze sklepu.Gdy wracał do domu zatrzymała go milicja. Mieli go wywieźć na izbę ale stalęli w lesie i dotkliwie pobili. 30 letni Maciek z Piwnicznej Zdrój nie żyje!!!

Małopolska policja na rewelacje Stonogi odpowiedziała wydaniem oświadczenia. Twierdzi, że biznesmen nie skonsultował się z nimi i nie przedstawia sprawy w sposób rzetelny.

Autor na początku materiału podaje jakoby zatrzymanego mężczyznę policjanci zabrali i „zatrzymali się w pobliskim lesie” a tam „dotkliwie go pobili”, „wiele godzin trzymając go na asfalcie” „lali go pałami i pryskali gazem” – co jest ewidentnym kłamstwem. Pan Stonoga podaje też, że podczas „tego pobicia w pobliskim lesie” „kilku policjantów klęczało na zatrzymanym” co miało spowodować „udar niedokrwienny mózgu” – co również jest nie polega na prawdzie.

Całość oświadczenia można przeczytać na stronie małopolskiej policji.

Stonoga nie pozostał dłużny

Na oświadczenie policji szybko odpowiedział ten kontrowersyjny biznesmen i uważa, że służby mundurowe kłamią na temat całe interwencji.

W związku z kłamliwym oświadczeniem tzw.policji informuję Państwa, że wszystko, co robi ta pisowska służba represjonowania Polaków jest jednym wielkim kłamstwem nastawionym na indywidualne korzyści nieudaczników życiowych którzy za lizanie łapska przełożonych zrobią wszystko by się im przypodobać.Można bić, a nawet mordować, bo wykolejone resorty sprawiedliwości i spraw wewnętrznych wszystko zaakceptują.

Ponadto twierdzi, że policja udostępniła jedynie fragment interwencji, który działa na jej korzyść. Stonoga zapowiedział pomoc prawną dla rodziny zmarłego 32-latka.

https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/videos/539090163444219/?__xts__[0]=68.ARDNCr-c17r3xyPecFM_mc-jnfcaDt00IJbBX0Nam6pFf_XZIbwg0Y64uKK4cAsB1LSRPqfGgc4nN8w-WgYOxPyOf_bft4FC8VowRpdDzIdMWwrHZ2PovP_7tybNkFXOL3mHBo2keCu5dtkBjjPnQ9sz4dejWaa-jALGZdE6pmwLJpsOj-oKDhu6jxnJtNWg2SM6jHnsyGiw_FEsHXD13ADkdUSzQjy6wx-xs39cwykQTIQkH8WMJVpzHcL9mAKvwU0MGKqN-ZLcPNxIUV4qgE2_9kjDy7rlFTeUyqp8MUh3CuZjeRvpV4-1A_SpTNUU5ksylsAT-ORHtIPBIwrIKng-nq8vfO5bkDbPHA&__tn__=-R
Jak będą działać galerie handlowe?

Rząd podał jak to będzie wyglądać. Długo jeszcze poczekamy na powrót do normalności.

Jurek Owsiak z apelem do rządu

Szef WOŚP zaapelował do władz. Chce aby przełożyć wybory i bardziej pomagać chorym w czasie pandemii.

Jak wygląda pandemia koronawirusa na świecie?

Bardzo źle. Zarażonych jest już wiele osób!