Widal.plGwiazdySpektakularna metamorfoza Tomasza Sekielskiego. Schudł kilkadziesiąt kilogramów!

Spektakularna metamorfoza Tomasza Sekielskiego. Schudł kilkadziesiąt kilogramów!

Spektakularna metamorfoza Tomasza Sekielskiego. Schudł kilkadziesiąt kilogramów!
Foto: instagram.com/tomaszsekielski

Spektakularna metamorfoza Tomasza Sekielskiego. Od wielu lat jest on jednym z najbardziej lubianych polskich dziennikarzy. Szczególną sławę przyniosły mu filmy dokumentalne przedstawiające pedofilię w kościele.

Widzowie w szczególności docenili jego odwagę w poruszaniu trudnych i kontrowersyjnych tematów. Teraz także szeroka publika jest pod ogromnym wrażeniem zmiany, jaka zaszła w jego wyglądzie.

Spektakularna metamorfoza Tomasza Sekielskiego zaskoczyła wszystkich

Spektakularna metamorfoza Tomasza Sekielskiego. W ostatnim czasie w szczególności głośno jest o kolejnych planach zawodowych Sekielskiego oraz co dziwne o jego życiu prywatnym. O tym drugim tym bardziej możemy ostatnio się dużo dowiedzieć. Nie dało się nie zauważyć, że przez ostatnie kilkanaście lat dziennikarz zmagał się z dość spora nadwagą. Nie ma się co dziwić ponieważ stres związany z pracą próbował załagodzić podjadaniem.

Tomasz Sekielski już kilkukrotnie próbował zmienić swój wygląd. Mimo tego w kryzysowym momencie dziennikarz ważył aż 185 kg. Jednakże w pewnym momencie postanowił on zmienić swoje życie. Z pewnością chciał zawalczyć o swoje zdrowie i podjął decyzję o przeprowadzeniu operacji zmniejszenia żołądka.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. W wyniku przeprowadzonej operacji dziennikarz zaczął tracić na wadze. Jak sam stwierdził, żałuje, że podjął tego kroku znacznie wcześniej. Od początku zmiany dziennikarz z chęcią opowiada o swoich doświadczeniach a także dzieli się w sieci co raz to nowymi postępami w utracie wagi.

Metamorfoza godna podziwu

Jakiś czas temu Tomasz Sekielski udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w towarzystwie trenera. W tym poście dziennikarz pochwalił się także tym, ile już udało mu się zrzucić. Jak się okazało schudł on już ponad 70 kilogramów.

Wielu obserwatorów dziennikarza jest pod ogromnym wrażeniem jego przemiany. W komentarzach pod zdjęciem czytamy same słowa podziwu:

Jaki szczuplaczek.

(…) Świetnie pan wygląda panie Tomku.

Tomek brawo! Świetnie wyglądasz.

(…) Brawa za owocną pracę nad utratą wagi.

Jestem w szoku, super! Panie Tomku, jakie pan jest ciacho!

Zobacz także na WIDAL.pl

Czy to prawda, że pobito na śmierć kierowcę autobusu za zwrócenie uwagi na brak maseczek?

Brak maseczki w autobusie i innych środkach transportu publicznego ciągle jest powszechnie zauważany. Choć w dobie pandemii koronawirusa nadal trwają zalecenia noszenia maseczki zabezpieczającej nos i usta, to społeczeństwo sobie ten nakaz bagatelizuje. A jeśli ktoś, zwróci na to uwagę, to może spotkać się z tragicznymi wydarzeniami.

Wybory prezydenckie: ogromne kolejki przed lokalami! Będzie rekordowa frekwencja?

Dzisiaj odbywają się wybory prezydenckie. II tura wyborów z dwójki kandydatów – Andrzeja Dudy lub Rafała Trzaskowskiego od tygodni wzbudza zainteresowanie Polaków. Zainteresowanie to pokazujemy przy lokalach wyborczych!