Widal.plSpołeczeństwoSpecjalnie sobie odcięła rękę. Powód jest nie do uwierzenia

Specjalnie sobie odcięła rękę. Powód jest nie do uwierzenia

Specjalnie sobie odcięła rękę i teraz została ukarana. Kobieta, która ucięła sobie rękę piłą tarczową w nadziei na wypłatę ubezpieczenia w wysokości 1 miliona euro (ponad 4 miliony złotych), została skazana na dwa lata więzienia.

22-letnia Julija Adlesic ze Słowenii zaplanowała ze swoim chłopakiem, że na początku ubiegłego roku w ich domu w Lublanie odetnie sobie rękę. Miało się to stać w ich tartaku.

Specjalnie sobie odcięła rękę dla ubezpieczenia?

Specjalnie sobie odcięła rękę i teraz Adlesic została uznana winnym próby oszustwa ubezpieczeniowego przez sąd okręgowy w Lublanie.

Na rok przed odcięciem sobie ręki, 22-latka podpisała pięć umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Łączna kwota, którą mogła dostać to milion euro.Jej chłopak został skazany na trzy lata więzienia, a jego ojciec na rok kary w zawieszeniu.

Na kilka dni przed incydentem jej partner przeszukiwał Internet w poszukiwaniu informacji o działaniu protez rąk. Prokuratorzy nazwali to kolejnym dowodem, że zostało to zrobione celowo.

Para przyjechała do szpitala, mówiąc, że zraniła się podczas piłowania gałęzi, ale zostawiła odciętą rękę w tartaku, zamiast zabrać ją ze sobą. Chcieli, aby niepełnosprawność była trwała, ale policja odzyskała rękę i ponownie ją przyszyto.

Kobieta do końca twierdziła, że nie zrobiła tego specjalnie

Podczas procesu Adlesic twierdziła, że ​​jest niewinna, mówiąc, że nigdy celowo nie odcięłaby sobie dłoni.

Nikt nie chce być kaleką. Moja młodość została zniszczona. Straciłem rękę w wieku 20 lat. Tylko ja wiem, jak to się stało.

Proces przyciągnął uwagę opinii publicznej i mediów w kraju. Sędzia Marjeta Dvornik powiedziała: „Uważamy, że wyroki są sprawiedliwe i odpowiednie oraz spełnią swoje zadanie”.

Zobacz również na Widal.pl

Policja odnalazła Roksanę? 14-latkę poszukiwano od poniedziałku

Policja odnalazła poszukiwaną Roksanę. 14-lata z Bielska Podlaskiego była poszukiwana przez służby od poniedziałku, kiedy to wyszła rano do szkoły i nie wróciła do domu.

Ogromna wygrana w Eurojackpot w Polsce! Kupon wysłano pod Warszawą?

Ogromna wygrana w Eurojackpot w Polsce! Szczęśliwy kupon z siedmioma trafionymi liczbami wysłano pod Warszawą. Szczęśliwiec, który postawił zakład wygrał prawie… 100 milionów złotych!

Filip Chajzer i jego kolejne karygodne wystąpienie. Widzowie są oburzeni?

Filip Chajzer i jego kolejne karygodne wystąpienie w porannym programie “Dzień dobry TVN”. Razem ze swoją koleżanką ze stacji Małgorzatą Ohme w programie gościli młode małżeństwo.