Widal.plWojciech "Sokół" SosnowskiSokół żartuje z wpadki gazety!

Sokół żartuje z wpadki gazety!

Sokół żartuje z wpadki gazety! Zdjęcie rapera znalazło się w tabloidzie “Super Express” ilustrując niedoszłego mordercę księdza. Bez wątpienia wpadka wywołała poruszenie w mediach społecznościowych.

W czwartkowym wydaniu “Super Expressu” do jednego z artykułów, który nosił tytuł “Chciał zabić księdza” zamiast fotografii domniemanego przestępcy, umieszczono wizerunek gwiazdy polskiego rapu, Wojciecha “Sokoła” Sosnowskiego.

Sokół żartuje z wpadki gazety!

Ocenzurowane ujęcie muzyka, które pojawiło się w wydaniu tabloidu, jest kadrem z teledysku WWO sprzed prawie 20 lat. Chodzi dokładniej o klip do hitu “Nie bój się zmiany”, który ma bagatela, ponad 13 milionów wyświetleń!

Dlatego raper na swoim profilu na Facebooku zamieścił post, w którym skomentował pomyłkę dziennikarzy. Dodatkowo, tego dnia muzyk obchodził swoje 44. urodziny. Sokół wspomniał o imprezie urodzinowej, która jak przyznał, była zakrapiana, ale z pewnością nie skończyła się na plebanii.

Kochani, byłem po północy na lekkiej urodzinowej wódeczce, ale nie aż takiej żebym od razu chciał zabić księdza. Dziękuję za wszystkie wiadomości i życzenia przy okazji.

Można przeczytać we wpisie.

Moi ludzie pracują nad rozwiązaniem tej kuriozalnej sprawy i powstał już nawet scenariusz, w którym uda się to nieprzyjemne zamieszanie zamienić w coś dobrego dla tych, którzy tego naprawdę potrzebują.

Podsumowując, pisze Sosnowski.

A imię jego 44 ? Kochani, byłem po północy na lekkiej urodzinowej wódeczce, ale nie aż takiej żebym od razu chciał…

Posted by Sokół on Thursday, March 11, 2021

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Nie żyje król Zulusów! Kim był Zwelithini?

W piątek południowoafrykańska telewizja publiczna SABC poinformowała o śmierci króla plemienia Zulusów Goodwilla Zwelithni. Władca od ponad miesiąca przebywał w szpitalu z powodu problemów związanych z cukrzycą.

Rafał Brzozowski polskim reprezentantem na Eurowizję! Internauci oburzeni!

Rafał Brzozowski polskim reprezentantem na Eurowizję! Internauci w większości stwierdzili, że to szczyt hipokryzji i afront wobec Alicji Szemplińskiej, która miała reprezentować nasz kraj w zeszłym roku.

Skandal w Rzeszowie! Ksiądz wezwał na dywanik prokuratora!

Skandal w Rzeszowie! Ksiądz wezwał na dywanik prokuratora! Ciąg dalszy afery z Czudca.