Widal.plPolitykaSławomir N. zatrzymany! Mocne oskarżenia o korupcję

Sławomir N. zatrzymany! Mocne oskarżenia o korupcję

Sławomir N., znany były działacz Platformy Obywatelskiej został zatrzymany pod zarzutami korupcyjnymi przez Centralne Biuro Śledcze. Oprócz znanego polityka, zatrzymani zostali Dariusz Z., b. dowódca JW “GROM” i gdański biznesmen Jacek P.

Według informacji z prokuratury, zatrzymania są skutkiem dużego międzynarodowego śledztwa, prowadzonego przez wspólny zespół prokuratorów z Polski i Ukrainy a także funkcjonariuszy CBA oraz ukraińskiej służby antyantykorupcyjnej NABU.

Sławomir N. zatrzymany

Sławomir N. został aresztowany, a o jego zatrzymaniu poinformował na Twitterze rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

Gdańskie @CBAgovPL zatrzymało b. posła na Sejm RP, b. min. transportu, byłego szefa ukraińskiej Państwowej Służby Dróg Samochodowych (Ukravtodor) Sławomira N., a także Dariusza Z., b. dowódcę JW „GROM” i przedsiębiorcę z Gdańska Jacka P. Szczegóły wkrótce!

N. brał udział w zorganizowanej grupie przestępczej?

Jak informuje prokuratura, były minister transportu Sławomir N. został zatrzymany w związku z podejrzeniem korupcji, kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy.

Cały materiał dowodowy jest związany z wykonywaniem funkcji publicznej na Ukrainie przez Sławomira N. Sprawa musiała być rozwiązana międzynarodowo zarówno przez polskie CBA, jak i ukraińskie NABU

– powiedział Żaryn w rozmowie z TVN.

Zobacz także:

Ukryty talent Krystyny Pawłowicz! Robi to na was wrażenie?

Ukryty talent Krystyny Pawłowicz! Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego pochwaliła się w mediach społecznościowych zajęciem, którym zajmowała się w młodości. Możliwe, że nadal się nim zajmuje w tak zwanych “po godzinach”.

Jacek Kurski drugi raz wziął ślub kościelny! Co na to katolicki publicysta Tomasz Terlikowski?

Jacek Kurski drugi raz w swoim życiu wziął ślub kościelny! Były prezes Telewizji Polskiej, a obecnie doradca zarządu poślubił swoją wieloletnią partnerkę Joannę. Ceremonia ślubna odbyła się przed ołtarzem w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

Kolejna molestowana dziewczynka. Tym razem także winna jest matka i dziadek dziewczynki?

Kolejna molestowana dziewczynka. Kilka dni temu pisaliśmy o historii dziewczynki, która padła ofiarą pedofilii gdzie w całą sprawę zamieszana była matka dziewczynki oraz jej koledzy od kieliszka. Teraz historia jest jeszcze bardziej bulwersująca.