Widal.plBiedronkaSklep Biedronka w tarapatach. Duża sieć sklepów ma poważne problemy

Sklep Biedronka w tarapatach. Duża sieć sklepów ma poważne problemy

Sklep Biedronka w tarapatach. Klienci sklepu mogą zauważyć u siebie niepokojące objawy. To przez spożycie popularnego produktu. Sprawdź czy też musisz zacząć się martwić.

Biedronka podjęła zdecydowane działania i wycofała produkt, który zawierał bakterie. Zanim do tego doszło wielu klientów weszło już w posiadanie tego produktu. Wielu klientów zauważyło niepokojące objawy i zgłosiło się do lekarza.

Sklep Biedronka w tarapatach. Wielu klientów ma problemy ze zdrowiem

Jeśli Twój stan zdrowia uległ zmianie a wcześniej kupiłeś jeden z produktów w sklepie sieci Biedronka może to wskazywać na zarażenie niebezpiecznymi bakteriami. Objawy takie jak wysoka gorączka, wymioty, biegunka, bóle stawów i mięśni – to tylko część z objawów, które mogą wystąpić po spożyciu wadliwego produktu.

GIS prosi klientów sieci o wyrzucenie produktu lub zwrócenie go do najbliższego punktu. Wszyscy klientów proszeni są o sprawdzenie zawartości lodówki po zakupach w tym sklepie.

Wadliwa partia wędlin- Biedronka podjęła szybkie działania

Kraina Wędlin to jedna z najpopularniejszych marek, której produkty możemy zakupić w sieci sklepów Biedronka. Oferuje ona między innymi różnego rodzaju szynki, parówki, kiełbasy. Jednak dzisiaj GIS poinformował o nagłej konieczności wycofania jednego z produktów. Powodem tej decyzji było wykrycie bakterii.

Listeria monocytogenes to bakteria, której spożycie może spowodować chorobę zwaną listeriozą, która z kolei może powodować nieodwracalne skutki dla naszego zdrowia. Szczególnie narażone na zarażenie są osoby starsze, małe dzieci, kobiety w ciąży oraz osoby z upośledzoną odpornością. Biedronka szybko zareagowała. Wycofała skażony produkt ze swoich sklepów, jednak wiele z nich już zostało sprzedanych i klienci mogli już zacząć go spożywać.

GIS przekazało informację, że bakterie wykryto w jednym z najpopularniejszych produktów sieci Biedronka. Zgodnie z informacją „Boczek wędzony” Kraina Wędlin z numerem partii: 242.130649/73 oraz datą przydatności do spożycia: 12.07.2020 / 13.07.2020 może zawierać bakterie Listeria monocytogenes.Producentem produktu jest: Goodvalley Sp. z o.o., ul. Młyńska 43b, 77-320 Przechlewo, weterynaryjny numer identyfikacyjny PL 22030207 WE.

Główny Inspektorat Sanitarny przypomina również, że informacja o wystąpieniu bakterii w produkcie została również umieszczona w sklepach Biedronka, tak aby klienci robiący zakupy mieli świadomość zagrożenia. Również na oficjalnej stronie GIS znajduje się informacja dotycząca jak należy postępować w przypadku spożycia artykułu zawierającego tą groźną bakterie.

Zobacz także na WIDAL.pl

Kancelaria Prezydenta skrywa tajemnicę. Enigma wychodzi jaw?

Kancelaria Prezydenta skrywa tajemnicę. Zmaga się z falą pytań odnośnie ułaskawień. Odmawia ona odpowiedzi na niewygodne pytania, powołując się na “ochronę prywatności”. Enigma ułaskawień wychodzi na światło dzienne.

Od dzisiaj obowiązuje nowy podatek! Dotknie niemal wszystkich?

Od dzisiaj, czyli od 1 lipca 2020 roku obowiązuje w Polsce nowy podatek. W przeszłości temat jego wprowadzenia wywołał sporo kontrowersji, ale w związku z pandemią koronawirusa, nieco on ucichł. O co dokładnie chodzi?
Sprawa dotyczy podatku cukrowego, który od dzisiaj zaczyna obowiązywać w Polsce. Ucierpią przede wszystkim smakosze słodzonych napojów, których podatek cukrowy będzie obowiązywał.

Rzecznik PKW nie żyje?

Tomasz Grzelewski nie żyje. Informacja o śmierci rzecznika Państwowej Komisji Wyborczej obiegła wszystkie media. Jeszcze wczoraj były dziennikarz prowadził konferencję prasową w sprawie wyników I tury wyborów prezydenckich.