Widal.plPolitykaSkandaliczne zachowanie posłów PO. Doszło do przepychanek ze zwolennikami Dudy

Skandaliczne zachowanie posłów PO. Doszło do przepychanek ze zwolennikami Dudy

Skandaliczne zachowanie posłów PO podczas wiecu Rafała Trzaskowskiego w Dębicy. Podczas przemówienia prezydenta Warszawy, pojawiła się spora grupa zwolenników jego kontrkandydata Andrzeja Dudy. Przynieśli ze sobą sprzęt do nagłośnienia i głośno wyrażali swoje poparcie dla prezydenta Polski.

Do zwolenników Dudy podeszli posłowie Platformy Obywatelskiej, którzy zachowywali się niestosownie do swojego stanowiska. Poseł Agnieszka Pomaska wdała się nawet w przepychankę, żeby później udawać pokrzywdzoną.

Skandaliczne zachowanie posłów PO podczas wiecu w Dębicy

Skandaliczne zachowanie posłów PO w Dębicy. Rafał Trzaskowski podczas wiecu wyborczego przemawiał na rynku w tym podkarpackim mieście. Prócz zwolenników kandydata, przyszli też jego przeciwnicy. Rozwiesili baner z podobizną Andrzeja Dudy oraz plakat o wycieku nieczystości do Wisły w rządzonej przez Trzaskowskiego Warszawie.

Poseł Pomaska postanowiła z zaskoczenia wyłączyć zwolennikom Dudy głośnik. Nie udało jej się i podczas przepychanki otarła się o rękę przeciwnika. Później twierdziła, że została uderzona.

https://twitter.com/k_michalec/status/1275759129576038400

Nitras nie zachowywał się lepiej

Poseł Sławomir Nitras też nie pozostawał dłużny wobec protestujących i prowokował ich. Kamerował swoim telefonem, który przystawiał blisko twarzy zwolenników Dudy.

Zagłuszanie wiecu wyborczego kontrkandydata nie jest eleganckie, ale zastanawiający jest fakt czy posłowie powinni się tak zachowywać i wdawać się w przepychanki z obywatelami? Pozostawiamy odpowiedź czytelnikom.

Zobacz także:

To będzie wielkie wydarzenie. Znany raper Popek zawalczy w FAME MMA!

Popek stał się bohaterem wielkiego transferu do FAME MMA! Do polskiej organizacji walk freak fight dołączył jeden z najbardziej znanych polskich raperów. Paweł Mikołajuw był związany do tej pory z największą organizacją MMA w Polsce – KSW.

Były fryzjer Andrzeja Dudy brutalnie pobity! Znamy go z TTV

Jacek Szawioła znany jest głównie jako uczestnik popularnego programu “Googlebox. Przed telewizorem”. Z zawodu jest fryzjerem, jego klientem przez kilka lat był nawet prezydent Andrzej Duda. Celebryta prowadzi też na bieżąco swój profil na Instagramie.