Widal.plSpołeczeństwoUprawiali seks na wieży widokowej. Wyciekły nagrania!

Uprawiali seks na wieży widokowej. Wyciekły nagrania!

Seks na wieży widokowej jest na ustach wszystkich mieszkańców Świętna i nie tylko. Kamery umieszczone na tej atrakcji turystycznej uwieczniły baraszkujące dwie pary. Nie były razem, ale równie lubią uprawiać miłość w nietypowych miejscach.

Na domiar złego nagrania z monitoringu wyciekły do sieci i kochanków poszukują organy ścigania. Uprawianie seksu w takich miejscach jest zakazane. Jeśli pary zostaną zidentyfikowane to otrzymają kary pieniężne.

Seks na wieży widokowej

Seks na wieży widokowej zbulwersował burmistrza Wolsztyna, który poinformował o wszystkich odpowiednie służby.

Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania. Dla dobra sprawy w chwili obecnej nie możemy udzielać żadnych innych informacji. Zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości. O dalszych krokach poinformujemy państwa po zakończeniu czynności prowadzonych przez stosowne organy”

– przekazał w komunikacie Wojciech Lis.

Prokuratura poszukuje kochanków

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie natychmiast zajęła się sprawą – już w piątek śledczy rozpoczęli czynności wyjaśniające. Na razie nie wiadomo, czy śledczym udało się zidentyfikować osoby nagrane przez monitoring, wiadomo jednak że mogą im grozić surowe kary. Zgodnie z prawem “kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany”.

Sami mieszkańcy okolicznych miejscowości są zdziwieni zachowaniem zakochanych par, bowiem na samym dole wieży są stosowane informacje o kamerach. Najwidoczniej pary nie wierzyły, że działają lub chciały się pochwalić swoimi umiejętnościami łóżkowymi.

Zobacz także:

Mężczyzna zabił 4-miesięczne dziecko. Powód jest nieprawdopodobny

Mężczyzna zabił 4-miesięczne dziecko. Powód, dla którego mężczyzna zabił chłopca jest nieprawdopodobny. 33-latek wpadł w szał i skatował dziecko.

Ojciec Małgorzaty Rozenek zabrał głos w kwestii podejścia do wychowania wnuków. Czy popiera córkę?

Ojciec Małgorzaty Rozenek zabrał głos w kwestii wychowania wnuków. Najpopularniejsza para celebrytów Małgorzata Rozenek- Majdan i Radosław Majdan nie schodzą z ust Polaków.