Widal.plKoronawirusSekretarz stanu wrócił z wakacji z koronawirusem. Wirus w Kancelarii Prezydenta

Sekretarz stanu wrócił z wakacji z koronawirusem. Wirus w Kancelarii Prezydenta

Sekretarz stanu wrócił z wakacji z koronawirusem. Wirus w Kancelarii Prezydenta
Foto: screen facebook.com/Adam-Kwiatkowski

Sekretarz stanu jest zakażony koronawirusem. Adam Kwiatkowski o swoim stanie zdrowia poinformował na swoim Twitterze. Mężczyzna wrócił właśnie z wakacji.

Koronawirus nie ominął nawet Kancelarii Prezydenta. Jeden z głównym współpracowników Andrzeja Dudy zakażony. Czy miał styczność z głową państwa?

Sekretarz stanu ma koronawirusa

Sekretarz stanu, Adam Kwiatkowski, po powrocie z wakacji od razu wykonał test na obecność koronawirusa. Niestety wynik okazał się być pozytywny o czym mężczyzna poinformował na swoim Twitterze.

Jak mówi wykonał test ponieważ miał odczuwał symptomy mogące świadczyć o tym, że jest zakażony. Test został wykonany po powrocie z wakacji a co za tym idzie nie zdążył wrócić do pracy. Dlatego tez nie zaraził innym pracowników Kancelarii w tym także prezydenta. Kwiatkowski napisał:

Miałem pewien symptom towarzyszący koronawirusowi. Otrzymałem wynik, jestem zarażony.

Koronawirus w Kancelarii Prezydenta

Adam Kwiatkowski informuje także, że czuje się dobrze. Może to świadczyć o tym, że przechodzi on zakażenie bezobjawowo. Jednak mężczyzna wydaje się być pełen obaw. Na swoim Twitterze napisał:

Proszę o uszanowanie mojej Rodziny i mnie szczególnie w najbliższym czasie – będę Was informował, jak rozwija się sytuacja – dziękuje za wsparcie i pamięć w modlitwie.

Kancelaria Prezydenta długo była wolna od zakażeń. Jest to pierwszy przypadek wirusa w tymże miejscu. Jakiś czas temu z koronawirusem zmagała się Kancelarii Premiera. Natomiast półtora tygodnia temu wynik pozytywny na obecność koronawirus otrzymał pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski.

Zobacz także na Widal.pl

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu?

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu? Nieprawdopodobne a jednak wydaje się być prawdziwe. Wszystko wskazuje na to, że polityk uciął sobie drzemkę.

Nowy podatek już od stycznia. Dotknie nas wszystkich?

Nowy podatek już od 1 stycznia. Od początku 2021 roku wszystkich dotknie kolejny wydatek. Prezydenta Andrzej Duda wczoraj podpisał ustawę w sprawie tego właśnie podatku.