Widal.plKoronawirusSanepid szuka klientów sklepu. Śmierć ekspedientki wywołała panikę

Sanepid szuka klientów sklepu. Śmierć ekspedientki wywołała panikę

Sanepid szuka klientów sklepu. Śmierć ekspedientki wywołała panikę
Foto: Wikipedia, wolna encyklopedia

Sanepid szuka klientów sklepu. Śmierć ekspedientki, która pracowała w jednym ze sklepów osiedlowych wywołał panikę. To jednak nie wszystko. Najgorsza jest informacja o tym, że kobieta mogła zarażać koronawirusem przez kilka dni! Sanepid poszukuje każdego kto w ostatnim czasie był w tym sklepie.

Pandemia daje Polakom chwilę wytchnienia. Zniesione zostały obostrzenia, wprowadzone na rzecz walki z rozprzestrzenianiem się wirusa. Wydaje się być lepiej. Jednak koronawirus nadal zbiera żniwa. Wczoraj Gazeta Wrocławska poinformowała o tragicznym wydarzeniu w jednym z osiedlowych sklepów.

Sanepid szuka klientów sklepu. Śmierć ekspedientki w Oleśnicy

Kilka dni temu natomiast dowiedzieliśmy się, że zmarła sprzedawczyni jednego z Oleśnickich sklepów osiedlowych. Kobieta ta, miała 63 lata i prawdopodobnie choroby współistniejące już od dłuższego czasu. Cały czas pracowała nie zdając sobie sprawy,że jest nosicielką wirusa Covid-19.

Jak wynika z sytuacji kobieta przez tą niewiedzę mogła zarazić ogromną ilość osób będących klientami sklepu i nie tylko.Mimo wszystko śmierć ekspedientki była ogromnym szokiem dla społeczności. Zmarła kobieta była bardzo lubiana. Prowadziła niewielki sklep, którego głównymi klientami byli mieszkańcy jednego z Oleśnickich osiedli. Wszyscy się znali i lubili. Natomiast nikt nie zauważył złego stanu zdrowia sprzedawczyni. Choroba jednak rozwinęła się w ciągu następnych kilkunastu dni.

Klienci osiedlowego sklepu są w ogromnym zagrożeniu. Mimo wszystko proszeni są o spokój

Sklep w którym pracowała zmarła ekspedienta mieści się ul. Paderewskiego 5M w Oleśnicy. Sanepid apeluje do klientów, którzy odwiedzili sklep w dniach od 15-19 czerwca bieżącego roku o natychmiastowy kontakt wszystkich klientów i osoby mające kontakt ze zmarłą.

Zanim jednak stan zdrowia sprzedawczyni się pogorszył pracowała w sklepie przez aż 5 dni. W tym czasie mogła ona zarażać klientów. Śmierć ekspedientki nastąpiła prawdopodobnie ze względu na obciążenie organizmu innymi chorobami.

Urszula Kozioł, dyrektor sanepidu w Oleśnicy prosi wszystkie osoby, które robiły zakupy w tym sklepie od 15 do 19 czerwca o pilny kontakt:

„Jeśli ktoś dokonywał zakupów w tym sklepie, jest proszony o pilny kontakt pod numerem telefonu 71 314 20 34 wew. 23, lub 505 092 898.”

Zobacz także na WIDAL.pl

Sklep Biedronka w tarapatach. Duża sieć sklepów ma poważne problemy?

Sklep Biedronka w tarapatach. Klienci sklepu mogą zauważyć u siebie niepokojące objawy. To przez spożycie popularnego produktu. Sprawdź czy też musisz zacząć się martwić.

Kancelaria Prezydenta skrywa tajemnicę. Enigma wychodzi jaw?

Kancelaria Prezydenta skrywa tajemnicę. Zmaga się z falą pytań odnośnie ułaskawień. Odmawia ona odpowiedzi na niewygodne pytania, powołując się na “ochronę prywatności”. Enigma ułaskawień wychodzi na światło dzienne.

Cios poniżej pasa! Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofilii?

Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofilii. Od rana prezydent jest oskarżany o ułaskawienie pedofila. Zmasowany atak przeprowadzają na niego internauci oraz media głównego nurtu. Prawda jednak może zaskoczyć.