Widal.plKoronawirusRząd szczepi się poza kolejnością? MOCNE oskarżenie byłego premiera!

Rząd szczepi się poza kolejnością? MOCNE oskarżenie byłego premiera!

Rząd szczepi się poza kolejnością? MOCNE oskarżenie byłego premiera!
Foto: Facebook/ Prawo i Sprawiedliwość

W Polsce jest afera polegająca na krytykowaniu celebrytów, którzy wykorzystali szansę do szybszego zaszczepienia się przeciwko COVID-19, ale prawdziwą bombą jest informacja o tym, że rząd szczepi się poza kolejnością!

Taką informację w świat puścił były premier i jeden z byłych liderów Sojuszu Lewicy Demokratycznej – Leszek Miller. Miller, który… także zaszczepił się poza kolejnością!

Rząd szczepi się poza kolejnością?

Miller w programie „Express Biedrzyckiej” przekazał szokującą informację, która ma uderzać bezpośrednio w rząd:

“Na miejscu kolegów z opozycji jak to wszystko odbywa się w szpitalu Ministerstwa Obrony Narodowej na Szaserów i w szpitalu MSWiA na Wołoskiej. Bo z tego co słyszę, to tam się szczepi kwiat obecnych władz. I oni już dawno są zaszczepieni.

Nikt nic na ten temat nie mówi, bo to są pewnie poufne dane. Ale warto zająć się nie tylko tym, co stało się w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, ale miejscami, gdzie szczepienia poza kolejnością przebiegają na ogromną skalę.”

Do słów byłego premiera odniósł się oficjalnie Tomasz Matynia z rządowego centrum informacyjnego. Zdementował on plotki rozsiewane przez Millera:

#FakeNews Proszę nie zostawiać nigdzie kłamstw i niedopowiedzeń. Nie jest prawdą, że członkowie rządu (czy “kwiat władz”) są zaszczepieni. Wszyscy czekają na swoją kolej, z resztą inaczej niż były premier na którego Pani redaktor się powołuje…”

Czy Waszym zdaniem Patryk Kaczmarczyk to materiał na przyszłego mistrza KSW?

Co także na WIDAL.PL?

Seniorzy walczą o przydział szczepionki! Nieprawdopodobne wydarzenia pod przychodniami

Jakiś czas temu ruszyły zapisy seniorów na szczepienia a ci tłumnie ruszyli. Jednak jak się okazuje pod niektórymi ośrodkami zdrowia dzieją się nieprawdopodobne sceny.

Sklepy RTV EURO AGD mówią dość! Sieć otwiera sklepy w galeriach handlowych

Sieć sklepów postanowiła otwierać swoje sklepy zlokalizowane w galeriach handlowych, mimo panujących obostrzeń. Jak dokładnie ma to wyglądać oraz od kiedy sklepy będą działać.

Koronawirus: Spadek zachorowań w Polsce!

Raport z 22 stycznia nie napawa optymizmem.