Widal.plTadeusz RydzykRydzyk otworzył sklep spożywczy. Ceny produktów zwalają z nóg!

Rydzyk otworzył sklep spożywczy. Ceny produktów zwalają z nóg!

Rydzyk otworzył sklep spożywczy. Ceny produktów zwalają z nóg!
Foto: Screen Instagram/tadeusz.rydzyk.official

Rydzyk otworzył sklep spożywczy. A raczej zainicjował powstanie Fundacji Nasza Przyszłość. To właśnie ona zajmuje się wysyłkową sprzedażą towarów.

Jak się jednak okazuje, oprócz typowo religijnych produktów jak różańce czy książeczki można tam także nabyć słodycze, mąkę czy makaron. Można nabyć jednak czy kogoś stać na tak wysokie ceny?

Rydzyk otworzył sklep. Tym razem zaskoczył asortymentem i cenami

Rydzyk otworzył sklep. A to wszystko za sprawą fundacji która zajmuje się sprzedażą internetową za pośrednictwem sklepu “Splendor24”. W asortymencie znajdują się zarówno dewocjonalia,książki jak i produkty spożywcze takie jak mąki, makarony, płatki czy słodycze.

Przedsiębiorczy duchowny wprowadził do swojego sklepu nietypowe produkty, które w dobie pandemii kupujemy wszyscy w dużych ilościach. Jednak ceny tych produktów zwalają z nóg.

Kosmiczne ceny u Rydzyka

Zakupy internetowe w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Znaczna część z nas obawia się wychodzić z domów do dużych skupisk ludzi jakimi z całą pewnością są supermarkety.

Na przeciw tym osobom wyszedł Tadeusz Rydzyk. Chcąc zrobić zakupy w jego sklepie musimy mieć jednak gruby portfel. Pół kilograma mąki orkiszowej kosztuje 25,50 zł. co za kilogram daje ponad 50 zł! Jednak dla zwolenników zwykłej mąki pszennej mamy dobre wieści. Ona kosztuje jedyne 14,90 zł.

U duchownego możemy zakupić także różnego rodzaju makarony czy płatki. Ceny wahają się od 13 zł za 400 g przez 12,90 zł za 250g makaronu literek aż do płatków orkiszowych za jedyne 24 zł.

Zobacz także na WIDAL.pl

Trener MMA miał koronawirusa. Opowiedział o objawach: ekstremalna słabość, bóle mięśni, pocenie się, wymioty…

Trener MMA miał koronawirusa i postanowił podzielić się z fanami tym, jak ta choroba u niego przebiegła. Grzegorz “Griszka” Sobieszek to trener w Akademii Gorilla, który w szczerym wpisie opisał jak przeszedł COVID-19.

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Miał kontakt z osobą zakażoną

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Prezydent Warszawy przekazał taką wiadomość za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Miał on bowiem kontakt z osobą zakażoną.

Śmiertelna trucizna we krwi polskich dzieci! W jednym rejonie Polski są szczególnie narażone!

Śmiertelna trucizna we krwi polskich dzieci. Szczególnie zagrożone są dzieci mieszkające w Rybniku. To właśnie w tym mieście krąży wielokrotnie więcej rakotwórczych cząstek sadzy niż w innych typowo górniczych miastach Polski.