Widal.plGwiazdyRonaldinho wygrał w turnieju… dużego świniaka. Kolejne perypetie gwiazdy w więzieniu

Ronaldinho wygrał w turnieju… dużego świniaka. Kolejne perypetie gwiazdy w więzieniu

Ronaldinho daje pokaz swoich piłkarskich umiejętności w nieco niecodziennym środowisku. Albowiem został on aresztowany niedawno przez paragwajską policję. Zdążył już zabłysnąć pośród współwięźniów, biorąc udział w więziennym turnieju piłki nożnej.

Oprócz samego sportowca do zakładu karnego trafił również jego brat. Powodem zatrzymania mężczyzn, było używanie fałszywych dokumentów. Niedawno sąd w Paragwaju odmówił byłemu gwiazdorowi FC Barcelony przebywania w areszcie domowym. Uzasadnili to tym, że istnieje prawdopodobieństwo ucieczki obu braci, czym zakłóciliby śledztwo. Adwokaci byłego reprezentanta stwierdzili chęć unieważnienia decyzji sądu.

Pobyt gwiazdy wywołał duże zainteresowanie

Tak znanej osobistości nie często spotkać w więzieniu. Jego obecność wywołała ogromne zainteresowanie pośród więźniów.  W piątek zagraniczne tabloidy huczały o tym, że sam Ronaldinho będzie grał w więzieniu. Zaistniały pewne doniesienie, jakoby słynny gracz miał zakaz strzelania. Jednakże podobno nie zastosował się on do tego nakazu i trafił wiele razy do bramki. Dobrze, że nie strzelał do więźniów.

Na wygranych czekała nagroda

Drużyna znanego piłkarza wygrała bezprecedensowo zdobywając 11 goli w finałowym meczu. Przegrani zdobyli zaledwie 2 bramki. Widać, że będąc w kwiecie wieku, gracz ten nadal bawi się piłką na bardzo wysokim poziomie. Sama gwiazda zdobyła pięć trafień i sześć asyst. Wyróżnienie jakie otrzymała jego drużyna, był ogromny pieczony prosiak, o wadze porównywalnej do ok. 15 kg.

Brazylijczyk wywołał duże zainteresowanie wśród mediów sportowych. Pojawiło się wiele twittów na jego temat.

https://twitter.com/FutbolBible/status/1238729073985273861

 

https://twitter.com/FutbolBible/status/1238751722895335424

Ronaldinho nie jest zagrożony koronawirusem

Była gwiazda oraz jego brat zostali również przebadani na obecność Koronawirusa. Wyniki badania były negatywne. Nie mają oni powodu do obawy, że są zainfekowani.

Źródło: Onet Sport