Widal.plPolitykaRolnicy wysypali gnój pod domy posłów PiS! To zemsta za walkę z polskim rolnictwem!

Rolnicy wysypali gnój pod domy posłów PiS! To zemsta za walkę z polskim rolnictwem!

Rolnicy wysypali gnój pod domy posłów PiS! Akcja ta była odwetem za nieprzychylność w sprawie obrony polskiego rolnictwa. Wszystko spowodowane jest ustawą uderzającą w polskie rolnictwo, a określaną jako Piątka Kaczyńskiego.

Gnojówkę rolnicy rozrzucili w niedzielę rano pod domy posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy poparli rzeczową ustawę – Zbigniewa Babalskiego, Piotra Polaka i Kazimierza Gwiazdowskiego.

Rolnicy wysypali gnój pod domy posłów PiS! To zemsta za walkę z polskim rolnictwem!

O akcji rolników poinformowano w mediach społecznościowych. Dokładnie użyto określenia: “rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko polskiemu społeczeństwu.”

Poniżej cały wpis:

“Tak dziś o poranku rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko polskiemu społeczeństwu.

UWAGA! To były Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa!

Jego głos dożyna polskie rolnictwo. Rolnicy pamiętają rok ’99 kiedy Zbigniew Babalski jako wojewoda Warminsko-Mazurski kazał bić protestujących rolników.

W 1999 roku odbywały się masowe strajki rolników pod przywództwem Andrzeja Leppera.”

Tak dziś o poranku rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko…

Opublikowany przez Agrounia Niedziela, 18 października 2020

“Akcja #PoznajSwojegoPosla zaczyna się rozpędzać.Wielkie dokonania posłów będą w odpowiedni sposób nagradzane. Posłowie wy naprawdę nie macie się czym pochwalić! Po kilku kadencjach wasz dorobek jest marny. Koroną dokonań 👑 posłów próżniaków stał się przegłosowany ich rękami początek zakazu hodowli w Polsce. Dzielenie społeczeństwa i wprowadzanie zakazów to ich specjalność.”

Akcja #PoznajSwojegoPosla zaczyna się rozpędzać.Wielkie dokonania posłów będą w odpowiedni sposób nagradzane….

Opublikowany przez Agrounia Niedziela, 18 października 2020

Co także na WIDAL.PL?

Arcybiskup Stanisław Gądecki zarażony koronawirusem

Arcybiskup Stanisław Gądecki zarażony koronawirusem! Jeden z najważniejszych duchownych kościoła katolickiego w Polsce wcześniej przebywał na kwarantannie po kontakcie z osobą zakażoną.

Nauczyciel pokazywał karykatury Mahometa! Uczeń… obciął mu głowę!

Nauczyciel historii we Francji pokazywał uczniom karykatury Mahometa, prowadził zajęcia na temat wolności słowa i chciał swoich uczniów otworzyć na świat. Skończył tragicznie – z obciętą głową!