Widal.plPolitykaRobert Winnicki ostro o Margot: “Wulgarny, tęczowy bandyta!”

Robert Winnicki ostro o Margot: “Wulgarny, tęczowy bandyta!”

Robert Winnicki to znany polityk Konfederacji. Ma mocne poglądy narodowe i nie kryje się ze swoją niechęcią do ideologii LGBT. W ostatnich dniach w Polsce nie znika ten temat z mediów.

Wszystko za sprawą Michała Sz. posługującego się pseudonimem “Margot”. Mężczyzna twierdzi, że czuje się kobietą i każe się zwracać do siebie jak do przedstawicielki płci żeńskiej.

Robert Winnicki dosadnie nazwał Margot

Robert Winnicki uznał, że Michał Sz. jest niebezpieczną postacią i w pełni popiera działania policji.

‪Michał Sz. może się nazwać Małgosią a nawet garbatym jednorożcem. To nie zmieni faktu, że jest po prostu wulgarnym, tęczowym bandytą, który w grupie napada i bije ludzi mających inne poglądy. Ci, którzy go bronią próbują zakneblować wolność do posiadania innych niż ?️‍? opinii.‬

– nie przebierał w słowach parlamentarzysta.

https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/posts/3447914321919814

Kim jest Michał Sz.?

Michał Sz. to działacz LGBT, który utworzył kolektyw “Stop bzdurom”. Był anonimową postacią, do czasu znanych wybryków.

W minionych tygodniach działacze LGBT dopuścili się wielu przestępstw. Dokonali m.in. pobicia działaczy antyaborcyjnych. Zniszczyli również samochód organizacji pro-life. W napadzie brał udział również Michał Sz., który nazywa siebie “Margot”.

Następnie to środowisko sprofanowało pomniki Jezusa Chrystusa w Warszawie. Po zatrzymaniu “Margot” zdewastowali samochód policyjny.

Zobacz także WIDAL.PL

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka. Co nim kierowało?

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka w USA. Mężczyzna z Północnej Karoliny jest teraz zatrzymany przez policję w związku ze śmiertelnym postrzeleniem młodego chłopca, poinformowały władze stanowe we wtorek.

Urzędnicy Trzaskowskiego zarabiają więcej od ministrów? Ujawniono zarobki!

Urzędnicy Rafała Trzaskowskiego zarabiają więcej od niektórych ministrów! Ujawniono właśnie zarobki pracowników stołecznego ratusza, którym rządzi kandydat Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP w ostatnich wyborach.

Andrzej Duda promowany przez TVP? Jacek Kurski zabrał głos!

Jacek Kurski tłumaczy dlaczego Andrzej Duda często pojawia się w TVP oraz postanowił odpowiedzieć na zarzuty kierowane w kierunku TVP. Jak wiadomo podczas kampanii wyborczej w Telewizji Publicznej znacznie częściej można było zobaczyć Andrzeja Dudę niż pozostałych kandydatów. Również oglądać mogliśmy pochwalne spoty reklamowe z prezydentem w roli głównej.