Widal.plLGBTRenata Beger szokuje: Czuję się mężczyzną

Renata Beger szokuje: Czuję się mężczyzną

Renata Beger wróciła do polskich mediów i ponownie szokuje! Była posłanka z ramienia Samoobrony Andrzeja Leppera udzieliła wywiadu portalowi Interia.pl, gdzie prześmiewczo przyznała, że czuje się mężczyzną.

O Beger zrobiło się głośno przy okazji ustawy “Piątka dla zwierząt”, którą forsowało Prawo i Sprawiedliwość. Beger odnosiła się wówczas do tego pomysłu rządzących z perspektywy rolnika.

Renata Beger szokuje: Czuję się mężczyzną

Beger przyznaje, że nie jest zwolenniczką zaproponowanej ustawy i przestrzega, że na jej wprowadzeniu do polskiego prawa ucierpią wszyscy:

“W ślad za tym idą ubojnie, ich pracownicy i cała branża. Nie można niszczyć gospodarki. Przeanalizowałam konsekwencje, a norki amerykańskie utylizują odpady zwierzęce i rybne. Jeżeli nasi hodowcy będą musieli je zlikwidować, to nie będziemy mieli utylizacji, bo najbliższe takie zakłady są w Niemczech. I to my będziemy im za to płacić. Zapłaci za to każdy, bo na pewno żywność zdrożeje.”

Szokujące są jednak słowa Rebaty Beger na temat potencjalnej emerytury. Była posłanka ma 62 lata i może odejść na emeryturę, ale jak zaznacza – czuje się mężczyzną i zamierza dalej pracować:

“Ja tak naprawdę nic już nie muszę. Mogłabym np. odejść na emeryturę, ale nawet jej nie biorę. Bo czuję się mężczyzną.

W Warszawie są ludzie, którzy czują się kobietami, to dlaczego ja nie mogę czuć się mężczyzną? Czuję się mężczyzną i nie idę na emeryturę. Pójdę jak skończę 65 lat. Dobrze się czuję, siły są, więc wciąż będę pracować”

Co także na WIDAL.PL?

Specjalny zespół do walki z koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia ma nową strategię walki z COVID-19

Specjalny zespół do walki z koronawirusem. To nowa strategia Ministerstwa Zdrowia do wali z koronawirusem.

Będzie podwyżka benzyny i ON. Unia chce wprowadzić zmiany?

Ambitny plan Unii Europejskiej ma na celu redukcję emisji CO2 na swoim terenie. Oczywiście jak w przypadku innych takich rozwiązań musi dojść do zmian. Jednak nie jest to takie proste, aby mogła osiągnąć swój cel, musi podnieść ceny.

Koronawirus w Polsce: trzy powiaty w strefie “czerwonej”! Które?

Koronawirus w Polsce nie ustępuje. Dzisiaj mieliśmy kolejny wzrost zachorowań, co skutkuje aktualizacją listy powiatów objętych dodatkowymi obostrzeniami. Po początkowej poprawie sytuacji, jest pogorszenie. W strefie “czerwonej” znalazły się trzy kolejne!