Widal.plKoronawirusRatownik medyczny przerywa milczenie: “Ja po prostu nie znoszę kłamstwa!”

Ratownik medyczny przerywa milczenie: “Ja po prostu nie znoszę kłamstwa!”

Ratownik medyczny przerywa milczenie na temat obecnej sytuacji w polskiej służbie zdrowia. Obraz tego co przedstawia nie napawa optymizmem na najbliższe miesiące. Jego zdaniem panika przed koronawirusem sparaliżowała szpitale.

To zły prognostyk przed najbliższym okresem. W końcu liczba zakażonych i ofiar śmiertelnych rośnie w zastraszającym tempie. W ostatnich dniach praktycznie codziennie dochodzi rekordowa liczba zakażeń.

Ratownik medyczny przerywa milczenie

Ratownik medyczny przerywa milczenie. Zdaniem Damiana Garlickiego z Piły, panika wywołana koronawirusem sparaliżowała służbę zdrowia. Chorzy z innymi chorobami nie mogą liczyć na pomoc (pisownia oryginalna):

Widziałem bezmyślność lekarzy na SOR-ach I NAS pozostałych medyków, którzy wszędzie widzieli Covid-19 i zaniedbywali leczenie pacjentów, dzieci z ranami odsyłane były do szpitala zakaźnego odległego o 150 km od domu, bo ojciec wrócił z zagranicy i….. może mieć wirusa. Ludzie z udarami mózgu, zawałem mięśnia sercowego nie byli od razu przyjmowani na oddział udarowy, kardiologii tylko w pierwszej kolejności wymaz, testy, czekanie,… bo mieli ……. temperaturę itd, itd.

– pisze zbulwersowany ratownik.

….I jest wirus SARS CoV 2, korona-wirus, choroba z dziwną nazwą COVID 19, która może nie dawać objawów!!!! Ludzie przechodzą chorobę bezobjawowo ?Cud medycyny. Pierwsza choroba w moim 22 letnim stażu pracy w ratownictwie medycznym, która jest bez objawów i nazywa się ją chorobą !!!!!Nie neguje obecności korona-wirusa, obecnego w naszym środowisku od lat 60-tych ubiegłego stulecia bo już wtedy go Świat poznał, nie neguję prawdziwych objawów, które występują i występowały u osób chorych.

– dodaje Garlicki.

“Nie znoszę kłamstwa”

Zdaniem Garlickiego jesteśmy okłamywani przez rządzących i lekarzy. Koronawirus nie jest takim problemem, jakim przedstawiają go ludzie władzy.

Ja po prostu nie znoszę kłamstwa, w tym medycznego, pseudo polityków, zastraszania i ogłupiania społeczeństwa, niszczenia gospodarki, życia społeczno-kulturalnego.Jesteśmy nosicielami wielu wirusów, grzybów, bakterii itp. przez całe nasze życie. Jesteśmy nosicielami, powtórzę jesteśmy nosicielami. Dopiero gdy nasz organizm osłabnie, układ odpornościowy zawodzi zaczynamy chorować na różne choroby i to co mamy na sobie w sobie, może być dla nas groźne!!!!

Cały wpis ratownika możemy przeczytać poniżej.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4283118208397449&id=100000979371148

Zobacz także na WIDAL.PL

Nagi facet gonił dziki na plaży. Co tam się działo?

Nagi facet gonił dziki na plaży. Do niecodziennych wydarzeń doszło na terenie kąpieliska nad jeziorem Teufelssee. Kompletnie goły mężczyzna ruszył w pościg za zwierzętami, które ukradły mu laptopa.

Bydgoszcz: Pobił ekspedientkę bo zwróciła mu uwagę za brak maseczki?

Wczoraj pewien mężczyzna pobił ekspedientkę, bo ta zwróciła mu uwagę na brak maseczki zakrywającej usta i nos. Ten w przypływie złości pięściami wyładował na niej swoja agresję.

Katastrofa lotnicza w Indiach! Samolot złamał się na pół?

Katastrofa lotnicza w Indiach! Dokładnie w mieście Kalikat w stanie Karela w Indiach doszło do makabrycznej tragedii. Na pasie startowym na lotnisku doszło do dramatycznych scen! Samolot złamał się na pół! Są ofiary śmiertelne!