Widal.plKoronawirusKoronawirus w Polsce: 5 nowych ofiar, w tym 57-latek!

Koronawirus w Polsce: 5 nowych ofiar, w tym 57-latek!

Raport z 27 lipca odnośnie koronawirusa w Polsce. Ministerstwa Zdrowia przekazało pełne dane z dzisiejszego dnia. Standardowo otrzymaliśmy informacje na temat nowych stwierdzonych zakażeń oraz kolejnych ofiarach śmiertelnych.

Raport z 27 lipca nie napawa optymizmem. Epidemia koronawirusa w Polsce trwa od marca i wciąż nie mamy przełomu.

Raport z 27 lipca

Dzisiejszy raport z 27 lipca odnośnie koronawirusa w Polsce nie jest optymistyczny pod względem ilości zakażeń i ofiar śmiertelnych. Łączny bilans dnia wynosi 443 nowych przypadków i 7 zgonów.

Mamy 337 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (150), małopolskiego (61), mazowieckiego (58), łódzkiego (18), wielkopolskiego (12), dolnośląskiego (9), podlaskiego (7), podkarpackiego (6), lubuskiego (4), lubelskiego (3), pomorskiego (3), świętokrzyskiego (2), zachodniopomorskiego (2), kujawsko-pomorskiego (1) i opolskiego (1). Z przykrością informujemy o śmierci 5 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 77-K Konin, 86-M Poznań, 90-M Kraków, 57-M Łańcut, 90-M Gorzów Wielkopolski. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące. Liczba zakażonych koronawirusem: 43 402/1 676 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Szczegółowe dane dotyczące stanu koronawirusa

Ministerstwo Zdrowia postanowiło również podawać dokładne informacje na temat zajętych respiratorów czy ile osób jest hospitalizowanych z powodu koronawirusa.

Liczba zajętych łóżek: 1625

Ilość zajętych respiratorów: 69

Liczba osób objętych kwarantanną: 92 803

Ilość osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 7 394

Liczba osób wyzdrowiałych: 32 856

Raport z dnia wczorajszego

Dzisiejszy raport z 26 lipca odnośnie koronawirusa w Polsce nie jest optymistyczny pod względem ilości zakażeń i ofiar śmiertelnych. Łączny bilans dnia wynosi 443 nowych przypadków i 7 zgonów.

Mamy 443 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (133), małopolskiego (109), mazowieckiego (54), wielkopolskiego (24), łódzkiego (22), pomorskiego (19), opolskiego (16), lubelskiego (13), podkarpackiego (12), dolnośląskiego (10), kujawsko-pomorskiego (10), zachodniopomorskiego (7), lubuskiego (5), warmińsko-mazurskiego (4), świętokrzyskiego (3) i podlaskiego (2). Z przykrością informujemy o śmierci 7 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 86-M Łańcut, 76-K Grobla, 84-M Kraków, 93-K Radom, 75-M Konin, 80-K, 61-M Racibórz. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące. Liczba zakażonych koronawirusem: 43 065/1 671 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Zobacz także:

Małgorzata i Radosław Majdan nie ochrzczą syna. Zgadliście powód?

Małgorzata i Radosław Majdan podjęli w ostatnim czasie decyzję na temat chrztu swojego syna- a raczej jego braku. Para celebrytów przez obecną sytuację w kościele nie chcąc ochrzcić swojego syna Henryka.

Ceny nad Bałtykiem powalają. Turyści są w szoku. Czy naprawdę jest tak źle?

Ceny nad Bałtykiem powalają. W tym roku wielu Polaków zdecydowało się na spędzenie swojego urlopu w kraju. Polskie morze jest zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem wybieranym przez naszych rodaków.

Polacy nie lubią nagości. Nie chcą oglądać kobiet opalających się toples na plaży. Dlaczego?

Polacy nie lubią nagości? Mimo, że świat się zmienia i wydawać by się mogło, że Polacy są coraz bardziej tolerancyjni. Jednak stosunek do kobiet, które opalają się całkowicie nago w miejscach publicznych się nie zmienia. Zdecydowana większość z nas nie jest jednak zachwycona kiedy podczas spędzania czasu na plaży ogląda całkowicie nagie kobiety.