Widal.plGwiazdyRaper Peja narzeka na sprzedaż płyt: Ludzie mają coraz mniej pieniędzy…

Raper Peja narzeka na sprzedaż płyt: Ludzie mają coraz mniej pieniędzy…

Raper Peja narzeka na sprzedaż płyt: Ludzie mają coraz mniej pieniędzy…
Foto: Facebook/ Peja Slums Attack

Poznański raper – Peja narzeka na spadającą wciąż sprzedaż płyt. Swoje zdanie na temat coraz gorszych wyników sprzedażowych postanowił wyrazić w momencie, kiedy jego najnowszy mini album “AR-15” wylądował w najnowszym zestawieniu… najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!

Według najnowszego notowania OLIS płyta “AR-15” znalazła się na 45. miejscu w zestawieniu, o czym poinformował między innymi profil poznanskirap.com.

Problem jednak polega na tym, że – według informacji samego Peji – krążek znalazł się w zestawieniu po sprzedaży… kilku sztuk egzemplarza!

Raper Peja narzeka na sprzedaż płyt: Ludzie mają coraz mniej pieniędzy…

Peja przyznał w komentarzu na Facebooku, że ludzie najwyraźniej mają coraz mniej pieniędzy i wolą ją wydać na potrzeby pierwszego rzędu niż wspierać artystów.

Peja zapowiada też kolejny kryzys finansowy w swojej branży:

“Cienki ten olis jak barszcz. Sprzedaż pada na cyce. Żeby wrócić do 50-tki z kilkoma sztukami limitki, które zostało na sklepie? Ludzie mają coraz mniej pieniędzy co oczywiście zrozumiałe. Artystów czeka druga i trzecia fala kryzysu. Nie twórczego ale finansowego.”

Poznańscy artyści na OLiS w zestawieniu za okres sprzedażowy 22.01 – 28.01.2021 prezentują się następująco: 8 tygodni od…

Posted by poznanskirap.com on Friday, February 5, 2021

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Agata Młynarska wyśmiewa ministra edukacji Przemysława Czarnka

Agata Młynarska wyśmiewa ministra edukacji Przemysława Czarnka! Gwiazda telewizyjna ewidentnie nie jest zwolenniczką aktualnego rządu, a osoba ministra edukacji należy chyba do czołówki jej rankingu najbardziej nielubianych polityków.

Rząd otwiera kina, ale te… nie chcą wznowić działalności!

Rząd luzuje obostrzenia i otwiera kina, ale niektóre z sieci nie chcą wznowić działalności. Wczoraj na specjalnej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki i minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński zapowiedzieli możliwość otwarcia kin i teatrów od 12 lutego.

Poluzowanie obostrzeń od 12 lutego! Rząd wprowadza nowe zasady

Poluzowanie obostrzeń od 12 lutego. Na te informacje czekało bardzo wielu przedsiębiorców. Mimo, że w dalszym ciągu nie wszystkie branże mogą ponowanie zacząć działać to widać światełko w tunelu.

TIR wpadł do rzeki i uszkodził wodociąg! Dwie miejscowości nie mają wody!

Dramatycznie wyglądający wypadek samochodowy w miejscowości Zagrodno! TIR wpadł do rzeki i uszkodził przy tym wodociąg pozbawiając mieszkańców dwóch miejscowości dostępu do wody!