Widal.plGwiazdyRafał Grabias ma dziewczynę?! Zdjęcia mówią wszystko!

Rafał Grabias ma dziewczynę?! Zdjęcia mówią wszystko!

Rafał Grabias ma dziewczynę? Okazuje się, że tak. Mimo, że mężczyzna i jego były partner zrezygnowali z udziału w programie „Królowe życia”, to wciąż jest o nich głośno.

Szczególnie głośno zrobiło się gdy Rafał poinformował w swoich mediach społecznościowych, że ma dziewczynę.

Rafał Grabias ma dziewczynę?

Rafał Grabias ma dziewczynę? Okazuje się, że chyba tak. O jednej z najpopularniejszych, homoseksualnych par w Polskim show- biznesie jest wciąż głośno. Po pierwsze za sprawą stalkera, który okazał się być nowym partnerem jednego z mężczyzn a teraz za sprawa nowej dziewczyny drugiego.

Początkowo mówiono, że kryzys w związku Rafała i Gabriela spowodowany jest przez stalkera. Z czasem okazało się jednak, że tym stalkerem nowy partner Seweryna. Natomiast później okazało się, że nie takim nowym ponieważ miał być związany z nim już od dwóch lat.

Wcześniej jednak mężczyźni mówili, że Kamil to nie nowy partner Gabriela a prześladowca, który podstępnie i konsekwentnie próbuje niszczyć ich relację. Z czasem jednak wyszło na jaw co innego i Gabriel życzył Rafałowi, by sobie kogoś znalazł i zostawił jego oraz Kamila w spokoju. Wtedy właśnie Grabias poinformował, że oficjalnie rozpoczyna poszukiwania „księcia na białym koniu”.

Miał być książę a jest księżniczka?

Po ogłoszeniu tej informacji zrobiło się gorąco. Fani byli zszokowani tym co się dowiedzieli. Jednak z czasem sytuacja się uspokoiła. Natomiast okazało się, że były “Król życia” zamiast księcia znalazł księżniczkę!

Rafał na swoich mediach społecznościowych przekazał zaskakująca wiadomość. Opublikował zdjęcie z kobietą, które opatrzył wymownym opisem:

Hej hej! Miał być książę na białym koniu… Księcia brak za to jest księżniczka.

Pamiętajcie moi kochani! Tylko krowa nie zmienia poglądów

Co także na WIDAL.PL?

Powolne odmrożenie gospodarki? Co pójdzie na pierwszy rzut? Jest odpowiedź Jarosława Gowina

Powolne odmrożenie gospodarki? Drugi lockdown trwa już kilkanaście dni. Niektóre branże nie funkcjonują już od marca. Niektóre ledwie się otworzą i już muszą kolejny raz zamykać swoją działalność.

Szczepienia na koronawirsa dla seniorów tuż po grupie “0”. Kiedy to nastąpi?

Szczepienia na koronawirsa dla seniorów mają się odbyć tuż po grupie “0”. Już od jakiegoś czasu w Polsce dostępna jest szczepionka na Covid-19. Jednak jak narazie nie każdy może poddać się szczepieniu.

Edek z programu “Złomowisko PL” potrzebuje pomocy. Kolejny bohater programu przeżywa trudne chwile

Edek z programu “Złomowisko PL” potrzebuje pomocy. Kilka dni temu pojawiła się informacja o śmierci jednego z głównych bohaterów programu “Złomowisko PL” Marka Pawłowskiego.