Widal.plDagmara KaźmierskaRafał Grabias i Gabriel Seweryn spotkają się sądzie z Dagmarą Kaźmierską. Gwiazdy “Królowych Życia” nie przebierają w słowach

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spotkają się sądzie z Dagmarą Kaźmierską. Gwiazdy “Królowych Życia” nie przebierają w słowach

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spotkają się sądzie z Dagmarą Kaźmierską. Gwiazdy “Królowych Życia” nie przebierają w słowach
Foto: instagram.com/queen_of_life_77 instagram.com/rafalgrabias

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spotkają się sądzie z Dagmarą Kaźmierską. Jak się okazuje Królowa Życia w bardzo mocnych słowach wypowiedziała się o swoich byłych kolegach z progamu.

Celebryci w związku z tym postanowili podjąć kroki prawne. Jak wyznał Rafał Grabias nie ma przyzwolenia na wulgaryzmy, wyzwiska i zastraszanie.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spotkają się sądzie z Dagmarą Kaźmierską

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn a także Dagmara Kaźmierska to bohaterowie programu “Królowie Życia”. W ostatnim czasie jednak pojawiła się informacja, że w kolejnym sezonie programu nie zobaczymy już kolorowej pary.

Mimo, że zarówno Rafał jak i Gabriel podtrzymują, że decyzje o odejściu z programu podjęli sami to okazuje się, że odejście było spowodowane brakiem porozumienia pomiędzy produkcja a bohaterami.

Kilka dni temu Gabriel dał upust swoim emocjom. W swojej wypowiedzi wbił szpilkę królowej Dagmarze Kaźmierskiej, pod jednym z postów na Facebooku. Jak stwierdził mężczyzna Dagmara swoja wysoka pozycję zawdzięcza swojej bliskiej relacji z jednym z producentów. Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że kobieta od razu odpowiedziała na zaczepkę.

Spór gwiazd “Królowych Życia”

Mimo, że początkowo mogło się wydawać, że bohaterowie programu są przyjaciółmi to okazuje się być zupełnie inaczej. Mimo, że to Gabriel Seweryn zapoczątkował awanturę to jego partner Rafał postanowił oświadczyć za pomocą Instagrama, że już niebawem wejdą z Kaźmierską na drogę sądową.

Ja nie szarpię! Są od tego prawnicy – napisał Grabias

Screen/ instagram.com/rafalgrabias

Jak informuje serwis Pudelek.pl Rafał zapytany o to czy faktycznie chce wcielić swoje plany w życie, mężczyzna odpowiedział, że “zamierza spotkać się z Kaźmierską na wokandzie i walczyć o swoje dobre imię”.

Nie ma naszego przyzwolenie na takie zachowanie!  Wyzwiska, wulgaryzmy, a na koniec zastraszanie!!! Mecenasi pracują nad pozwem. Będzie z grubej rury.

Zobacz także na Wida.pl

Samotne Święta Bożego Narodzenia? Czego możemy się spodziewać? Minister zdrowia nie ma dobrych wieści

Samotne Święta Bożego Narodzenia to w tym roku coś czego wszyscy się obawiamy. W dobie panującej pandemii niczego nie możemy być pewni. Już od dawna słychać głosy zaniepokojonych obywateli, którzy nie wiedzą czego się spodziewać.

Hakerzy atakują! Chcą przejąć systemy pracujących nad szczepionką na Covid-19. Komu zależy na cennych informacjach?

Hakerzy atakują! Jak wynika z informacji przekazanych przez Microsoft hakerzy z Rosji a także z Korei Północnej atakują systemy osób pracujących nad szczepionką na koronawirusa.

Marzena Kipiel-Sztuka czyli Halinka Kiepska ma poważne problemy. Aktorka opowiedziała o swojej trudnej sytuacji

Marzena Kipiel-Sztuka szerszej publiczności znana jest jako Halinka Kiepska. To właśnie rola w “Świecie według Kiepskich” przyniosła jej największą popularność.