Widal.plGwiazdyRafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie!

Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie!

Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie!
Foto: screen/instagram.com/rafalcollins

Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie! Tomasz Komenda wyszedł na wolność w 2018 roku. Właśnie od tego cały czas stara się na nowo ułożyć sobie życie.

Mężczyznę bardzo mocno poruszył historia Tomasza o pracodawcy, który robił z niego “atrakcję” dla klientów. Dlatego postanowił pomóc 44-latkowi.

Trudna historia Tomasza Komendy

Tomasz Komenda został  niesłusznie skazany za gwałt i morderstwo 15-letniej dziewczynki, gdy miał zaledwie 23 lata. Dopiero w 2018 roku wyszło na jaw, że w toku śledztwa w jego sprawie miały miejsce liczne zaniedbania i nieprawidłowości. W związku z tym Tomasz Komenda został uniewinniony przez Sąd Najwyższy i po 18 latach mógł opuścić zakład karny.

Teraz mężczyzna stara się zacząć życie od nowa. Walczy także o zadośćuczynienie za bezpowrotnie utracone lata. Podczas premiery filmu opowiadającego o jego przejściach, Tomasz oświadczył się swojej partnerce Annie Walter. Para oczekuje także przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

Jakiś czas temu w szczerej rozmowie z Wirtualną Polską Tomasz wspominał także, że jego przeszłość nie pomaga mu w znalezieniu pracy. Po wyjściu z więzienia Komenda jakiś czas pracował na myjni samochodowej gdzie przez swojego pracodawce był traktowany jako “atrakcja”, mającą skutecznie przyciągać klientów. Podczas rozmowy wyznał:

Jestem dwa i pół roku na wolności i cały czas jestem nalepką (…) Prosiłem pracodawcę, żebym nie był wizytówką tego miejsca. Ale dla niego liczył się zysk, a nie to, jak ja się czuję, więc się zwolniłem. To nie pierwszy raz, kiedy tak próbowano mnie wykorzystać. Tak jest od pierwszego dnia na wolności – wyznał.

Kiedy rozeszło się, gdzie pracuję, ludzie zaczęli tam masowo jeździć, żeby mnie zobaczyć. I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem się pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno. Nieraz musiałem uciekać, żeby skoczyć do toalety, bo szef chciał, żebym przez dziesięć godzin był na swoim miejscu i pokazywał się ludziom. Inni mogli sobie schodzić ze stanowiska, kiedy chcieli, a ja musiałem się ze wszystkiego spowiadać. Często nie dostawałem zgody, na przykład, żeby iść po kawę. Tłumaczono mi, że jest za dużo pracy. Inni mogli bez problemu.

Rafał Collins zaproponował Komendzie pracę!

Trudna historia życiowa Tomasza Komendy poruszyła cały kraj. Obojętny nie pozostał także Rafał Collins. Znany miłośnik motoryzacji postanowił za pośrednictwem Instagrama zaproponować Tomaszowi pracę.

Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym, że na myjni pracodawca go wykorzystywał… Niewiarygodne… Sam wiem, jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku. Tomku, nie znamy się i nie mam do ciebie kontaktu, wobec czego napisze tutaj z nadzieją, że wiadomość do ciebie dotrze – czytamy we wpisie jednego z braci Collins.

Chcę ci zaoferować spokojną, legalną, przyjemną i uczciwie opłaconą pracę, u nas zawsze dodatkowa para rąk się przyda, a ktoś taki jak ty zasługuje przynajmniej na…spokój i porządną robotę. Zapraszam do nas – napisał.

Zobacz także na Widal.pl

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Jak wygląda?

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Młody mężczyzna twierdzi, że w ten sposób wyleczył się z głębokiego kompleksu.

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Czy to atak terrorystyczny?

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Na granicy amerykańsko-kanadyjskiej została aresztowana kobieta, która jest podejrzana o wysłanie koperty z trucizną do Białego Domu. Taką informację w niedzielę przekazała agencja Associated Press. Powołała się na powołując się na źródła w służbach bezpieczeństwa USA.

Były menadżer Roberta Lewandowskiego oskarża go o przestępstwa finansowe. Żąda także odszkodowania! Czy spotkają się w sądzie?

Były menadżer Roberta Lewandowskiego oskarża go o przestępstwa finansowe. Jak twierdzi Cezary Kucharski piłkarz i jego żona przelewali sobie firmowe pieniądze na prywatne konta. Mieli to robić bez wiedzy niemieckiej skarbówki.