Widal.plAndrzej DudaRada Gabinetowa w sprawie COVID-19! Prezydent chce rozmowy z rządem!

Rada Gabinetowa w sprawie COVID-19! Prezydent chce rozmowy z rządem!

Odbędzie się Rada Gabinetowa w sprawie pandemii COVID-19! Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ostatnimi czasy nabiera rozpędu, co niepokoi głowę państwa. Prezydent Andrzej Duda chce w tej sprawie rozmawiać z rządem!

Rada Gabinetowa to spotkanie rządu z prezydentem RP zwołane przez głowę państwa. Na spotkaniach tych poruszone są najistotniejsze kwestie w funkcjonowaniu kraju.

Rada Gabinetowa w sprawie COVID-19!

Najbliższa Rada Gabinetowa zwołana została na piątek 4 września na godzinę 11:00. Prezydent Andrzej Duda będzie rozmawiał z rządem w sprawie niepokojącej sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

A według codziennych raportów dotyczących zachorowań na koronawirusa SARS-CoV-2, sytuacja w naszym kraju drastycznie się pogarsza.

Dzisiejszy raport z 1 września odnośnie koronawirusa w Polsce ponownie pokazał duże liczby dotyczące ilości zakażeń i ofiar śmiertelnych. Łączny bilans dnia wynosi 550 nowych przypadków i 19 zgonów.

W Polsce łącznie mamy już 67 922 przypadki zachorowań na COVID-19 oraz 2 058 osób zmarłe z powodu powikłań spowodowanych koronawirusem.

Szczegóły spotkania Prezydenta RP z rządem zostaną podane w najbliższy piątek.

Co także na WIDAL.PL?

Nakaz zasłaniania ust i nosa dla wszystkich, tylko nie dla Morawieckiego?

Nakaz zasłaniania ust i nosa już od dawna obowiązuje wszystkich obywateli. Jednak jak się okazuje są pewne wyjątki. Zdjęcia Mateusza Morawieckiego bez maseczki na sali kinowej oburzyło internautów.

Donald Tusk drwi z Łukasza Szumowskiego. Padły mocne słowa?

Donald Tusk drwi z Łukasza Szumowskiego. Jeden z ostatnich wpisów na Twitterze szefa Rady Europejskiej rozpoczął internetową burzę. Były premier nie szczędził ostrych słów w kierunku byłego ministra zdrowia.

Półnagi mężczyzna tańczył na ołtarzu w klasztorze w Tyńcu? Jest wideo z zajścia!

Do niecodziennej i skandalicznej sytuacji doszło w Tyńcu, gdzie pewien półnagi mężczyzna tańczył na ołtarzu w klasztorze! Sytuacja miała miejsce w tamtejszym kościele benedyktynów podczas próby muzycznej.

Koronawirus w Polsce: Już prawie 68 tysięcy zarażeń! Duża liczba zmarłych!

Raport z 1 września odnośnie koronawirusa w Polsce. Ministerstwa Zdrowia przekazało pełne dane z dzisiejszego dnia. Standardowo otrzymaliśmy informacje na temat nowych stwierdzonych zakażeń oraz kolejnych ofiarach śmiertelnych.