Widal.plPolitykaPutin poważnie chory? Co to oznacza dla Rosji?

Putin poważnie chory? Co to oznacza dla Rosji?

Putin poważnie chory. Jak wynika z doniesień Moskiewskich źródeł na styczeń planowana jest dymisja prezydenta Rosji.

Powodem odejścia Władimira Putina ma być jego zły stan zdrowia. Zmaga się podobno z chorobą Parkinsona. Dodatkowo także już od dłuższego czasu prosi go o to wieloletnia kochanka Alina Kabajewa.

Putin choruje na Parkinsona?

Putin ma chorować na Parkinsona. Potwierdzeniem tych doniesień ma być nagranie, na którym ma być widać wysiłek prezydenta przy wykonywaniu niektórych ruchów, drżącą dłoń oraz kubek wypełniony środkami przeciwbólowymi.

W tym tygodniu okazało się tak, że przyjęto nową ustawę o dożywotnim immunitecie i ochronie dla prezydenta. To właśnie dlatego według analityków odejście Putina jest coraz bliżej. Zanim jednak to zrobi chce się odpowiednio zabezpieczyć.

Putin sam wprowadził nowy projekt. Ma on zagwarantować immunitet prawny oraz przywileje państwowe do śmierci. Jak twierdzą Rosyjskie media, te działania to znak:

“… znak, że przygotowywane są podwaliny pod ostateczne przekazanie władzy w Rosji”.

Dymisja Putina już niedługo?

O odejściu Putina mówi się już nie pierwszy raz. Tak samo temat jego choroby nie pojawia się nagle. Jak się okazuje już jakiś czas temu zauważono u niego “chód rewolwerowca” – prawa ręka jest praktycznie nieruchoma i pozostaje blisko klatki piersiowej.

Jak twierdzi British Medical Journal asymetrycznie występuje u niego zmniejszone kołysanie ramionami, co jest klasyczną cechą choroby Parkinsona. Natomiast jak powiedział Kremlowski krytyk, profesor Walerij Sołowiej także rodzina Putina namawia go do odejścia. Szczególny nacisk wywiera jednak jego kochanka Alina Kabajewa. Ekspert zasugerował, również, że już niedługo zostanie mianowany nowy premier. Z czasem będzie on “przygotowywany” do przejęcia władzy.

Zobacz także na Widal.pl

26-latek zmarł czekając na przyjęcie do szpitala! Nie pomogła interwencja policji!

26-latek zmarł czekając na przyjęcie do szpitala. Wstrząsająca sytuacja miała miejsce w szpitalu powiatowym imienia Jana Pawła II we Włoszczowie. Nie żyje młody mężczyzna, który leczył się onkologicznie.

Podskórny CHIP to zaszłość. Teraz jest coś o wiele mniejszego…

Nanoroboty. Dr inż. Wojciech Jan Karwowski to ekspert w dziedzinie inżynierii biomedycznej i inżynierii tkankowej. Jest również laureatem licznych nagród naukowych.

Bonus BGC pozazdrościł Popkowi! Też robi MEGA formę?

Wygląda na to, że popularny w środowisku mieszanych sztuk walki Bonus BGC pozazdrościł Popkowi Monsterowi formy fizycznej. Obaj zawodnicy znani są z występów w klatce dla organizacji FAME MMA.