Widal.plGwiazdyPudzian pokazał zdjęcie sprzed 21 lat! “Ale ogórek byłem”

Pudzian pokazał zdjęcie sprzed 21 lat! “Ale ogórek byłem”

Pudzian pokazał zdjęcie sprzed 21 lat! “Ale ogórek byłem”
Foto: Instagram/ Mariusz Pudzianowski

“Pudzian” pokazał zdjęcie sprzed 21 lat! Kulturysta, strongman i zawodnik MMA jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Jest także aktywny w mediach społecznościowych, czym zyskuje przychylność coraz większej liczby fanów.

Mariusz Pudzianowski zamieścił na Instagramie zdjęcie sprzed 21 lat. W 1999 roku brał udział w mistrzostwach świata w Chinach. Jak sam określił “wyglądał jak ogórek”.

Pudzian pokazał zdjęcie sprzed 21 lat! “Ale ogórek byłem”

Pudzianowski zdjęcie uzupełnił tekstem: “1999rok tuż przed mistrzostwami swiata WSM Chiny w parach . Buuuu 21 lat temu . Ale ogórek bylem;))))))🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣”:

Od tamtego czasu bardzo dużo w życiu Mariusza Pudzianowskiego się zmieniło. Obecnie jest jednym z najlepiej opłacanych zawodników mieszanych sztuk walki, gdzie występuje w Federacji KSW. Ma także liczne inne biznesy, a reklamodawcy walą do niego drzwiami i oknami.

Pudzian po 21 latach od tamtego zdjęcia wygląda tak:

Co także na WIDAL.PL?

Bonus BGC pozazdrościł Popkowi! Też robi MEGA formę?

Wygląda na to, że popularny w środowisku mieszanych sztuk walki Bonus BGC pozazdrościł Popkowi Monsterowi formy fizycznej. Obaj zawodnicy znani są z występów w klatce dla organizacji FAME MMA.

Wybory w USA: Joe Biden pewny wygranej! Zmiażdżył Trumpa pokojowym przesłaniem na TT!

Wybory w USA. Wygląda na to, że Joe Biden zostanie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Co prawda trwa końcowe liczenie głosów w ostatnich stanach, to kandydat Demokratów jest już prawie pewny pokonania urzędującego prezydenta Donalda Trumpa.